Zwycięstwo z Działdowem.

18 września, 20230

Spotkanie z MKS DZIAŁDOWO było pierwszym meczem naszych drużyn od powstania klubu z Działdowa. Założeniem na to spotkanie było zwycięstwo i drużyna dosyć szybko ten plan wdrożyła w życie. Jakub Szpakowski już w 11 minucie otworzył mecz. Po kolejnej minucie Oskar Rynkowski dołożył gola nr 2 i w 12 minucie spotkania zrobiło się 2-0 dla naszych Smoków. patrząc na tempo meczu kibice mogli spodziewać się kolejnych goli.
Niestety tak się nie stało. Po mimo kilku dobrych akcji nasza drużyna nie zdołała podwyższyć wyniku a tempo meczu znacznie spadło. W drugiej połowie mogliśmy oglądać dosyć senny mecz. Zatoka przeważała jednakże bez efektu w postaci gola. Goście próbowali konstruować akcje by zniwelować wynik jednakże nic takiego się nie wydarzyło i ostatecznie po dobrym początku i sennej drugiej części meczu Smoki z Zatoki spokojnie dowiozły wynik do końca spotkania.

ZATOKA BRANIEWO – MKS DZIAŁDOWO 2-0 (2-0)
SKŁAD: #92 PTAK (br), #2 KOCZARA (71′ HEBDA), #3 CHOMKO (83′ LEWANDOWSKI), #4 KORKLINIEWSKI, #6 SZPAKOWSKI, #7 RYNKOWSKI (77′ WOJTKIEWICZ), #9 WOLAK Ł. (c), #15 TYRAWSKI (87′ MAŁEK), #16 WOLAK A., #20 WIELICZKO, #21 GRZYB,
GOLE:⚽11′ SZPAKOWSKI, ⚽12′ RYNKOWSKI,
ŻÓŁTE KARTKI: #2 KOCZARA 56′
REZERWOWI: #1 SZNAZA, #5 HEBDA, #8 WIELICZKO D. #11 WOJTKIWICZ, #14 MAŁEK, #16 KAZIMIERCZUK, #22 OPALACH

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.