Wielki mecz w Wielką Sobotę!

11 kwietnia, 20230

Wielki mecz zafundowały nam drużyny Zatoki i Constractu Lubawa w Wielką Sobotę. Kibice którzy zjawili się tego dnia na stadionie Zalewu mogli obejrzeć bardzo dobre i zacięte spotkanie. Obie drużyny zaprezentowały podobny wysoki poziom gry i oko kibic mogło być zadowolone z poziomu gry.
Obie ekipy starały się przejąć kontrolę nad grą jednakże było to krótkotrwałe i  zarówna Constract jak i Zatoko wymieniały się fragmentami gry w przewadze.
Wydaje się jednak iż to Zatoka w pierwszej połowie miała ciut większą przewagę na boisku. Jednakże z tej przewagi nie wyniknęło nic. Goście tym czasem nie stworzyli za dużego zagrożenia pod bramką Tomka Ptaka.
Druga część spotkani to odważniejsza gra obu drużyn. Szybkie akcje i groźne sytuacje. Całkiem inny mecz mogli oglądać kibice w drugiej połowie tego spotkania. I była to bardzo dobra druga połowa. Co prawda to goście wyszli pierwsi na prowadzenie zdobywając gola w 69 minucie jednakże potem Smoki z Zatoki przejęły inicjatywę i usilnie dążyły do wyrównania. Goście standardowo czekali na bładą naszych piłkarzy by szybko wyprowadzić zabójczą kontrę. Druga bramka dla gości nie padła ale walka do końca naszego zespołu została wynagrodzona w doliczonym czasie gdy to po zamieszaniu w polu karnym po strzale Radosława Grzyba piłka niefortunnie dla bramkarza gości, odbiła się o niego i wpadła do siatki. Wysiłek i gra do końca opłaca się zawsze i w tym przypadku tak była. Zatoka tym samym po bardzo dobrym spotkaniu zremisowała z Constractem i dolicza sobie cenny 1 punkt.

 

ZATOKA BRANIWEO – CONSTRACT LUBAWA 1-1 (0-0)
GOLE: ⚽92′ GRZYB
SKŁAD: #92 PTAK, #4 KORKLINIEWSKI (34′ MAŁEK) #5 KIMSO, #6 SZPAKOWSKI, #7 RYNKOWSKI #8 HEBDA (80′ KAZIMIERCZUK), #10 ŚNIEGOCKI (69′ ŚNIEGOCKI), #11 KOZAK (80′ OPALACH), #17 JAKIMCZUK R. #20 WIELICZKO, #21 GRZYB
REZERWOWI:
#12 SZNAZA, #2 TREJMAK, #9 WOLAK, #13 RUTKOWSKI, #14 MAŁEK, #16 KAZIMIERCZUK, #22 OPALACH
ZÓŁTE KARTKI: 92′ SZPAKOWSKI, 93′ OPALACH

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.