Łatwe zwycięstwo nad Drwęcą.

27 kwietnia, 20230

Jesienią Smoki z Zatoki pokonały gości z Nowego Miasta Lubawskiego na ich boisku 1-4. Teraz nasz zespół również celował w 3 punkty. Po kilu spotkaniach bez punktów Zatoka w tabeli zaczęła być wyprzedzana przez rywali. Tak wiec plan przedstawiony zawodnikom przez trenera Daniela Koguta był oczywisty – tylko zwycięstwo!
Od początku spotkania nasi zawodnicy przystąpili do realizacji założeń ustalonych przez trenera. Kilka szybkich ataków już na początku meczu dawały nadzieje na szybkiego gola. I tak też się stało już w 7 minucie. Po akcji Marcina Śniegockiego, strzałem do bramki gości popisał się Łukasz Wolak. Mieliśmy 1-0. na kolejne gole jednak musieliśmy czekać do drugiej części spotkania. Po mimo dobrych okazji Smoki nie potrafiły umieścić piłki w siatce. Niemoc strzelecka i nie dokładne wykończenie akcji, znów dała znać o sobie.
W drugiej części spotkania Zatoka również przeważała a goście sprawiali wrażenie zmęczonych. Lub szanujących siły gdyż czekał ich w tygodniu ważny mecz w wojewódzkim pucharze Polski z Concordią Elbląg. Tak czy inaczej Zatoka po golach Oskara Rynkowskiego i Radka Grzyba dołożyła dwa trafienia i spotkania Zatoka zakończyła wynikiem 3-0.

 

ZATOKA BRANIWEO – DRWĘCA NOWE MIASTO LUBAWSKIE 3-0 (1-0)
GOLE: ⚽7′ WOLAK, ⚽52′ RYNKOWSKI, ⚽64′ GRZYB
SKŁAD: #92 PTAK, #3 CHOMKO ( 85′ JAKIMCZUK K.) #5 KIMSO, #6 SZPAKOWSKI, #7 RYNKOWSKI #8 HEBDA (68′ MAŁEK), #9 WOLAK (70′ RUTKOWSKI), #10 ŚNIEGOCKI (75′ KAZIMIERCZUK), #11 KOZAK, #17 JAKIMCZUK R. #20 WIELICZKO, #21 GRZYB
REZERWOWI:
#12 SZNAZA, #13 RUTKOWSKI, #14 MAŁEK, #16 KAZIMIERCZUK, #15 JAKIMCZUK K.
ZÓŁTE KARTKI: 22′ SZPAKOWSKI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.