W najbliższą sobotę mecz w Lidzbarku Warmińskim.

6 maja, 20210

 

W najbliższą sobotę przed naszymi „Smokami” wyjazdowe spotkanie w Lidzbarku Warmińskim.
Można by rzec iż będzie to mecz na szczycie. Spotka się 5 z 3 drużyna forBET IVlig.
Polonia Lidzbark w jesiennym starciu na Botanicznej wygrała 1-2. Stadion tamtego dnia,
był szczelnie wypełniony kibicami, również przyjezdnymi.
Ahh…to były czasy 😉 no ale już niebawem, bo 15 maja kibice w ilości 225 będą mogli zasiąść na trybunie przy Botanicznej. Wszyscy nie możemy się doczekać tego momentu. No ale wrócimy do spotkania z Polonią Lidzbark Warmiński.
Pierwszy mecz tego sezonu miedzy Polonią i Zatoką choć przegrany przez nasza drużynę mógł się podobać. Obejrzeliśmy wtedy dobry i zacięty mecz. W najbliższą sobotę na boisku w Lidzbarku obejrzymy rewanż. Czy będzie on udany dla Zatoki, to się okaże.
Polonia notuje dobre wyniki ostatnio. choć 2 mecze temu po serii 3 dotkliwych porażek z drużynami na „M” – Mazurem porażka 4-1, z Mamrami porażka 3-1 i z Mrągowią porażka 4-1, wydawało się iż coś tam przestało działać. jednakże wydaje się iż rywale wrócili do formy gdyż ostatnie dwa spotkania wygrali. Co prawda rywale Polonii byli z dołu tabeli jednakże były to okazałe zwycięstwa i w dobrym stylu. 4-1 i 5-1.
Zatokę zatem czeka ciężki mecz. Ale jak pokazały drużyny na „M” z Polonią da się wygrać i to wysoko. Wszyscy zdajemy sobie sprawę iż za plecami Zatoki w tabeli czyha Jeziorak, który traci do „Smoków” 2 pkty. Ewentualna porażka Zatoki i wygrana iławian którzy grają z ostatnią Olimpią Olsztynek spowoduje zamianę lokaty.
Wygląda na to iż trener Piotr Zając będzie miał do dyspozycji pełny skład. Jedynym nieobecnym będzie Bartłomiej Koczara który w ostatnim spotkaniu zobaczył czerwona kartę.
Mecz odbędzie się o godzinie 17:00 na stadionie w Lidzbarku Warmińskim i dostępna będzie transmisja z tego spotkania na platformie TVCOM.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.