Udane aczkolwiek smutne zakończenie rundy.

13 listopada, 20230

Ostatnie spotkanie ligowe przebiegło w smutnej atmosferze. I nie zmieniło tego nawet okazałe zwycięstwo naszej drużyny. tydzień wcześniej odszedł od nas nasz przyjaciel i długoletni trener Jacek PTAK. Mecz z Kormoranem był hołdem oddanym jego pamięci.
Spotkanie z Kormoranem Zwierzewo było tym do wygrania i tak też się stało. Rywale przyjechali na B4 nieco rozbici własnymi problemami organizacyjnymi które mogły spowodować iż drużyna ze Zwierzewa mogła zimą zakończyć występy w lidze. Czas pokaże jak ułożą się losy Kormorana. Mecz rozpoczął się od minuty ciszy i słów od syna Jacka a naszego bramkarza Tomka Ptaka.
Drużyna godnie zakończyła sezon strzelając zwierzewianom 6 goli a jeden z nich padł w 53 minucie meczu. Było bardzo symboliczy zbieg okoliczności gdyż zmarły Jacek PTAK właśnie w dniu meczu obchodziłby 53 urodziny.
Piękny i zarazem smutny był to mecz.

ZATOKA BRANIEWO – KORMORAN ZWIERZEWO 6-0 (3-0)
SKŁAD: #92 PTAK (88′ SZNAZA)(br), #2 KOCZARA , #3 CHOMKO, #4 KORKLINIEWSKI(80′ WIELICZO D.), #6 SZPAKOWSKI (73′ OPALACH), #9 WOLAK Ł.(C) (83′ WOJTKIEWICZ), #10 ŚNIEGOCKI. (70′ HEBDA),  #15 TYRAWSKI, (80′ OPALACH), #17 KOWALCZYK, (70′ TREJMAK) #20 WIELICZKO, #21 GRZYB,
GOLE:⚽10′ GRZYB,  ⚽38′ WOLAK Ł., ⚽42′ TYRAWSKI, ⚽53′ ŚNIEGOCKI, ⚽64′ SZPAKOWSKI, ⚽79′ TYRAWSKI,
CZERWONA KARTKA: #2 KOCZARA 75′
REZERWOWI: #SZNAZA, #5 HEBDA, #8 WIELICZKO D. #11 WOJTKIWICZ, #16 KAZIMIERCZUK, #17 TREJMAK, #22 OPALACH, #18 KOGUT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.