Nowy człowiek w sztabie Zatoki.

1 marca, 20240

Od tej rundy do sztabu Zatoki Braniewo dołącza Pani Elżbieta FIŁONOWICZ. Ela jest kobitą która ma futbol w sercu i we krwi. Jest również sędzią piłkarskim a już wkrótce i trenerkom. Ma za sobą kurs Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej na koordynatora ds. bezpieczeństwa oraz spikera sportowego. W klubie dołączy do obecnej ekipy kierowników i zajmie się sprawami organizacyjnym, zarówno podczas spotkań domowych jak i wyjazdowych.
Ela podobnie jak całość sztabu klubu swoją pomoc oferuje na zasadzie wolontariatu.
Witamy pierwszą Smoczycę w Drużynie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.