Trener Piotr Zając odchodzi z Zatoki.

30 sierpnia, 20210

W dniu dzisiejszym z pracy w roli trenera pierwszego zespołu zrezygnował Piotr Zając. Z wielkim smutkiem przyjęliśmy tę wiadomość w klubie, jednakże rozumiemy intencje trenera. Jako klub Zatoka Braniewo serdecznie dziękujemy za pracę i czas poświęcony naszemu klubowi i drużynie. Liczymy że jeszcze się spotkamy. Serdecznie zapraszamy na B4. Będziesz Piotrze zawsze mile widziany na meczach Zatoki. A może i za jakiś czas wrócisz do nas w roli trenera Zatoki ;-). Historia zna takie przypadki. 😉 A na chwilę obecną życzymy Ci Piotrze, dużo radości i sukcesów w dalszej pracy trenerskiej.
Trener Piotr Zając zostawił dla wszystkich kibiców kilka słów od siebie.
„Podejmuję decyzję o odejściu dla dobra zespołu. Mam świadomość, że mimo problemów kadrowych, nasza gra wyglądała wieloma momentami dobrze. Matematyka jest jednak nieubłagana, a w piłce seniorskiej liczą się w ostatecznym rozrachunku tylko punkty. My zdobyliśmy ich za mało i drużynie w mojej ocenie potrzebny jest wstrząs, by wszystko wróciło na właściwe tory. W poprzednim sezonie udało nam się odnieść bardzo duży sukces, jakim było mimo naszych kłopotów utrzymanie w IV lidze. W obecnych rozgrywkach w każdym rozegranym meczu mogliśmy uzyskać lepszy rezultat, ale tak się niestety z wielu względów nie stało. Za wyniki zespołu odpowiada trener, a mi za bardzo zależy na tym Klubie, by przyglądać się temu co się dzieje ze spokojem. Wierzę w to, że ten zespół będzie wygrywał i życzę by zaczęło się to dziać jak najszybciej. Dziękuję za zaufanie i wspólny czas Zawodnikom oraz Współpracownikom. Serdeczne podziękowania pragnę też przekazać dla Kibiców Zatoki Braniewo. Zwracam się do nich z prośbą o wsparcie dla zespołu. Dziękuję i do zobaczenia.”
Piotrze…jeszcze raz wielkie podziękowania dla Ciebie od całego klubu za pracę i serducho jakie zostawiłeś dla Zatoki.
Pamiętaj że dla nas zawsze będziesz „Smokiem z Zatoki.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.