Smoki kontra Słonie. Concordia na początek rundy.

6 sierpnia, 20210

Jutro wreszcie startuje forBET IV liga. Zaczynamy rundę jesienną 2021/22. Po ciężkim poprzednim sezonie, który do końca trzymał nas w niepewności po przez nietypową ilość drużyn spadkowych i barażowych, a także problemy finansowe, to dziś z optymizmem patrzymy w przyszłość. Jutro przed „Smokami z Zatoki” pierwszy rywal. „Słonie” z Elbląga czyli Concordia.
Elblążanie to spadkowicz z 3 ligi z silnym postanowieniem powrotu do grona trzecioligowców. Concordia po awansie w roku 2019 tylko dwa sezony spędziła w 3 lidze. Po awansie zajęli bardzo dobrą 9 lokatę. A w poprzednim sezonie, 17 miejsce, czyli spadkowe. Nasi jutrzejsi rywale to mocna drużyna. Po spadku kilku znaczących piłkarzy z ambicjami trzecioligowymi opuściło klub. Jednakże elblążanie uzupełnili swój skład zawodnikami którzy powracali z wypożyczeń lub skończyły im się umowy z klubami. W ten właśnie sposób pozyskali Sebastiana Tomczuka który w poprzednim sezonie grał w naszym zespole a który jeszcze przed przyjściem do Zatoki był graczem Concordii.
Zatoka z Concordią grała ostatni raz o punkty właśnie w sezonie gdy Concordia wywalczyła awans do 3 ligi. Oba spotkania wygrała Concordia. W Elblągu 3-2 a w Braniewie elblążanie wygrali 1-2. W między czasie rozgrywaliśmy z Concordią systematycznie mecze sparingowe. Zimą tego roku rozegraliśmy w okresie przygotowawczym spotkanie w niemiłosiernej śnieżycy na ul. Skrzydlatejw Elblągu. Spotkanie wygrali elblążanie 3-2. A miesiąc temu na B4, w rozegranym sparingu między naszymi drużynami padł wynik 3-0 dla Zatoki. Jednakże wynikiem meczy sparingowych nie mamy się co sugerować gdyż są to, jak powiedział trener Zatoki Piotr Zając, mecze zupełnie innego kalibru a ich wyniki są sprawą drugorzędną.
Na pewno czeka naszą drużynę ciężkie otwarcie, dlatego też serdecznie zapraszamy jak najwięcej kibiców by swoim dopingiem pomogli drużynie wygrać ten ciężki bój.
Bez transmisji LIVE od tej rundy. Zapraszamy kibiców na mecze tym bardziej gdyż od tej rundy, w czasie gdy stadiony są otwarte, a zagrożenie COVID-19 zmalało, transmisje LIVE nie będą prowadzone. Okres letni sprzyja wyjściu na powietrze, tak więc chwila na stadionie Zatoki i wsparcie drużyny dobrze wpłynie na Wasze kibicowskie samopoczucie. Mecz będzie dostepny na naszym kanale ZATOKA TV nastepnego dnia, o czym poinformujemy na fb.
Bilety od tej rundy wysokości 10pln – normalny oraz 5pln -ulgowy do nabycia przed meczem w punkcie kasowym. Dostępne również będą karnety na rundę jesienna, za jedyne 50pln. Zapraszamy do skorzystania z oferty i wsparcia klubu.  Jutro przed spotkaniem będzie można odebrać w kasie egzemplarz Skarbu Kibica forBET IV ligi na rundę jesienna 2021.

foto: Concordia Elbląg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.