Karnety i bilety na mecze Zatoki w rundzie jesiennej 2021.

5 sierpnia, 20210
KARNET wizualizacja 2021
BILETY wizualizacja 2021

W tej rundzie zmieniają się ceny biletów na spotkania przy Botanicznej 4. Oferujemy kibicom wejściówki w wysokości 10 złotych a młodzieży szkolonej – 5złotych, po okazaniu aktualnej legitymacji szkolnej. Natomiast wszystkie Panie zapraszamy na mecze Zatoki bez biletów gdyż dla nich jest wstęp wolny!
Zatoka Braniewo w tej rundzie rozegra na własnym stadionie 8 spotkań. Z tego tytułu proponujemy naszym kibicom karnety i bilety w bardzo atrakcyjnych cenach.
KARNET –  50pln i 30pln dla młodzieży szkolonej do lat 15 po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej.
BILETY – 10pln i 5pln dla młodzieży szkolonej do lat 15 po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej.
Karnet jak i bilety będą  obowiązywał już od pierwszego ligowego meczu Zatoki. W sobotę na spotkaniu z Concordia Elbląg oraz na kolejnym spotkaniu na Botanicznej 4 z Polonią Lidzbark Warmiński, będą do nabycia karnety na wszystkie 8 spotkań domowych w cenie tylko  – 50 złotych. A wiec kibic płaci jedynie za wstęp na 5 spotkań, a 3 wejścia otrzymuje gratis. Oferta jest również atrakcyjna dla młodzieży szkolnej do lat 15, która po okazaniu aktualnej legitymacji szkolnej może zakupić karnet w wysokości zaledwie 30 złotych.
Sprzedaż karnetów prowadzona będzie tylko w kasie przed stadionem i tylko w te dwa dni meczowe. P tym terminie karnety będa niedostępne w sprzedaży.
Zachęcamy mocno do zakupu karnetów i biletów na spotkania Zatoki. Wsparcie kibiców po przez zakup karnetów czy biletów do ważny aspekt w kształtowaniu budżetu każdego klubu. A zwłaszcza naszego. Awięc kupujcie karnety, kupujcie bilety i wspierajcie aktywnie najlepszy klub w mieście, gminie i powiecie 😉 !
Widzimy się na Botanicznej 4!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.