Przeprowadzka do Fromborka.

28 kwietnia, 20220

Po urodzinowym meczu z Jeziorakiem Iława, Burmistrz Miasta Braniewo dokonał symbolicznego zamknięcia obiektu przy B4 a  Zatoka Braniewo przeniosła się na kolejne spotkanie ligowe do Fromborka. Pracy przy przeprowadzce było mnóstwo. Do przewiezienia był sprzęt sportowy i meczowy. Dzięki gościnności i pomocy klubu Zalew Frombork udało się wszystko sprawnie przewieźć i zorganizować tak aby móc w sobotę podjąć rywala z Lubawy.
Klub Zatoka Braniewo Serdecznie dziękuje Panu Markowi Szpakowskiemu z klubu Zalew Frombork za pomoc i za gościnę naszego klubu na ich terenie. Dziękujemy że przyjęliście nas na czas długiego remontu stadionu przy Botanicznej 4 w Braniewie. Gdy remont już się zakończy i „Smoki” wrócą do Braniewa, na pewno zaprosimy Zalew Frombork na towarzyskie spotkanko na nowym obiekcie.
Przed Zatoką jeszcze 4 spotkania domowe, a więc niewiele. Liczymy że tę niewielką ilość meczów uda nam się zorganizować na poziomi który zapewni kibicom komfort oglądania naszych „Smoków”.
Mecze domowe Zatoki Braniewo które rozegramy na stadionie we Fromborku.
30 kwietnia – MOTOR LUBAWA
14 maja – POLONIA IŁOWO
05 czerwca – OLIMPIA II ELBLĄG
18 czerwca – MKS KORSZE
Wszystkie te spotkania będą darmowe. A możliwe że przeprowadzimy z nich transmisję LIVE, jeśli tylko umożliwi nam to pogoda i nasz skromny stan osobowy. Zapraszamy na mecze Zatoki do Fromborka na stadion przy ulicy Młynarskiej 32.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.