Udany mecz Zatoki we Fromborku.

2 maja, 20220
Bardzo udanie zakończyło się sobotnie spotkanie we Fromborku z drużyną Motoru Lubawa. Piłkarze Zatoki pokonali drużynę gości 1:0, po golu strzelonym przez Oskara Rynkowskiego w 80 minucie meczu.
Ale nie tylko sportowo udało się to spotkanie ale i organizacyjnie. Spotkanie było pierwszym które klub organizował na, jak się okazało gościnnym obiekcie Zalew Frombork.
Przy tej okazji chcemy jako klub Zatoka Braniewo, bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom które poświęciły swój wolny czas i bezinteresownie pomogły przy przeprowadzce na obiekt klubu Zalew Frombork, oraz przy organizacji tego meczu. To dzięki Wam to spotkanie mogło się odbyć a nasi piłkarze mieli komfort by dobrze rozegrać te zawody.
Serdeczne podziękowania dla Panów Marka Szpakowskiego i Wiktora Kuczkowskiego z Zalew Frombork za miłe przyjęcie na Młynarskiej 32 i użyczenie tego jakże urokliwego obiektu.
Podziękowania również dla Bartosza Budnego, Dawida Zielińskiego, którzy pomogli przy transmisji i nagłośnieniu w tym meczu, Dziękujemy Stanisławowi Jakimczukowi oraz Wojciechowi Bielewiczowi, którzy pomogli nam w sobotę, a od dawna wspierają nasz klub i pomagają, aby na meczach Zatoki był porządek. Dziękujemy Jackowi Ptakowi który również jest zawsze z klubem, a tym razem zapewnił fachową opiekę medyczną. Podziękowania dla Eugeniusza Kasperka który zapewnił obsługę spikerską podczas spotkania.
Dziękujmy Wam wszystkim raz jeszcze że przyjechaliście do Fromborka i bezinteresownie pomogliście klubowi przygotować to spotkanie a Zatoce wygrać mecz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.