Przegrana w Biskupcu Pom.

25 października, 20220

Do Biskupca Pomorskiego Zatoka jechała z bagażem 6 meczów bez porażki i 3 wygranymi pod rząd. Pewni swego Smoki z Zatoki przystąpili do tego pojedynku. Nadal brakowało Marcina CHOMKO i Oskara RYNKOWSKIEGO jednakże wrócił po pauzie za kartki Rafał JAKIMCZUK.
Pierwsza połowa rozpoczęła się od przewagi naszych Smoków a po jednym z nich i wzorowym kontrataku, w 16 minucie Jakub SZPAKOWSKI zdobył prowadzenie dla Zatoki. Super asystą wykazał się Łukasz WOLAK. W sumie cała akcję świetnym przechwytem rozpoczął właśnie Kuba SZPAKOWSKI Zatoka kontynuowała ataki jednakże brakowało skuteczności. Gospodarze po początkowym letargu ciut się ożywili po straconej bramce i zaczęli dochodzić do pozycji strzeleckich. W 39 minucie po rzucie wolnym i wybici piłki ta spadła pod nogi zawodnika z Biskupca który dośrodkował w pole karne i po celnym uderzeniu zawodnika gospodarzy, piłka trafiła do siatki SZNAZY. Było 1-1. Gdyby Smoki z Zatoki skuteczniej zagrali to spotkanie mogło by się okazać iż już w pierwszej połowie było by po meczu. Niestety tak się nie stało.
W drugą połowę nasi zawodnicy nie weszli najlepiej. Po raz kolejny po gwizdku sędziego drużyna „została w szatni”. Efektem tego była szybko stracona bramka. Tym razem goście przeprowadzili szybki atak a obrona Zatoki biegająca jak dzieci we mgle nie upilnowała zawodnika gospodarzy i zrobiło się 2-1. Była 49 minuta meczu  Ten wynik w przebiegu drugiej połowy mógł się zmienić. Oba zespoły miały swoje szanse. Końcówka meczu to nieustanne ataki Zatoki i kontry gospodarzy. To był dobry mecz jednakże dużo było niewykorzystanych piłek a w końcówce spotkania wręcz zbyt chaotycznie. Ostatecznie Zatoka w Biskupcu zakończyła dobrą passę ale za to już w kolejnym meczu może rozpocząć nową passę 😉

OSSA BISKUPIEC POMORSKI – ZATOKA BRANIEWO 2-1 (1-1)
GOLE: ⚽
16′ SZPAKOWSKI,
SKŁAD: 
#12 SZNAZA, #4 KORKLINIEWSKI, #5 KIMSO, #6 SZPAKOWSKI, #8 HEBDA, #9 WOLAK (60′ WOJTKIEWICZ), #17 JAKIMCZUK R., #18 LEWANDOWSKI (60′ RUTKOWSKI),  #20 WIELICZKO, #21 GRZYB, #22 OPALACH( 53′ ŚNIEGOCKI)
REZERWOWI:
#92 PTAK, #2 TREJMAK, #11 WOJTKIEWICZ, #13 RUTKOWSKI, #14 JAKIMCZUK K.,#16 KAZIMIERCZUK,
ŻÓŁTE KARTKI: 7′ OPALACH, 16′ WIELICZKO, 56′ JAKIMCZUKL, 63′ KIMSO, 67′ ŚNIEGOCKI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.