Przegrana z Pisą w Barczewie

25 kwietnia, 20210

Przegraną 2-0 zakończył się mecz 25 kolejki, pomiędzy Pisą Barczewo a Zatoką Braniewo.
Drużyna Zatoki w osłabionym składzie, stawiła się na ul. Północnej w Barczewie by powalczyć (mimo wszystko) o zwycięstwo.
Bez podstawowych graczy, Graczyka i Wolaka braniewskie Smoki przystąpiły do spotkania z Pisa i zamierzały powalczyć o 3 punkty. W pierwsza połowa z lekką przewagą dla Zatoki choć i goście mieli możliwość strzelenia gola.
Druga połowa obiecująco dla Zatoki jednakże tylko do 70 minuty, w której to gospodarze po rzucie wolnym zdobyli gola. Kolejny gol, niestety również dla gospodarzy i było juz 2 – 0. Brak sytuacji podbramkowych i nie moc strzelecka „smoków z Zatoki” spowodowały iż mecz zakończył się przegraną naszej drużyny.
Więcej w RAPORCIE POMECZOWYM.

Raport z meczu – MKS Zatoka Braniewo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.