Kibice Zatoki Braniewo wsparli klub.

22 kwietnia, 20210

W dniu wczorajszym kibice Zatoki Braniewo przekazali klubowi kwotę 1500 złotych.
Na stronie fb Zatoka Braniewo Kibice, kilka tygodni temu wystartowała zrzutka pieniędzy w której to wierni kibice Zatoki mogli przekazać dowolną kwotę. Zbiórka pieniędzy aby była klarowna została zorganizowana na stronie zrzutka.pl / https://zrzutka.pl/juss9m.
Jak dziś możemy poinformować, kibice Zatoki stanęli na wysokości zadania i zebrali znaczną kwotę pieniędzy. Tym samym grupa kibiców dołącza do programu #DRUŻYNAZATOKI.
Program ten skierowany jest do wszystkich którzy chcą wesprzeć klub Zatokę Braniewo dowolną kwota.
Klub pragnie gorąco podziękować za przekazaną kwotę, posłuży ona na zakup nowoczesnej suszarki do prania. Z otrzymaną ostatnio pralką, suszarka do prania znacznie przyśpieszy proces prania i suszenia strojów sportowych po meczach jak i po treningach drużyny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.