Porażka w pierwszym meczu ligowym rundy wiosennej 2023

19 marca, 20230

Porażką zakończyło się pierwsze spotkanie Zatoki w tej rundzie wiosennej. Pomimo przewagi na boisku Smoki z Zatoki nie były wstanie zamienić jej na bramki. Po jesiennej wygranej 6:0 gdy to nasi zawodnicy zmietli z boiska sowich rywali tym razem nie było już tak łatwo. Należy tu zauważyć iż nasza drużyna nie pojechała do Zwierzewa w najmocniejszym składzie. Kolejny raz musimy sie pogodzić z tym iż obowiązki służbowe wielu z naszych zawodników uniemożliwiają im systematyczny trening oraz uczestnictwo w rozgrywkach ligowych. Niestety nic na to nie poradzimy.
Zatoka ostatecznie przegrała w Zwierzewie 2-1. Zwycięstwo ucieszyło gospodarzy podwójnie. Nie dość że zdobyli cenne 3 punkty wydostając się z dna tabeli to skutecznie zrewanżowali się za jesienną porażkę we Fromborku.
Dla Zatoki to zdecydowanie duży zawód jednakże nie czas rozwodzić się nad tą porażką tylko w kolejnym spotkaniu pokazać wyższość i przypieczętować mecz zwycięstwem.

 

KORMORAN ZWIERZEWO – ZATOKA BRANIWEO 2-1 (1-0)
GOLE: ⚽67′ KOZAK,
SKŁAD: 
#1 SZNAZA, #2 TREJMAK, #5 KIMSO, #6 SZPAKOWSKI, #8 HEBDA, #9 WOLAK, #10 ŚNIEGOCKI, #11 KOZAK  #20 WIELICZKO, #21 GRZYB, #22 OPALACH
REZERWOWI:
#92 PTAK, #7 TYRAWSKI, #13 RUTKOWSKI, #14 RUTKOWSKI, #4 TREJMAK, #16 KAZIMIERCZUK, #18 KOGUT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.