Pewne zwycięstwo w WPP w Młynarach

29 lipca, 20230

 

Mecz w Młynarach był drugim z rzędu rozegranym z drużyną Syreny w ramach rozgrywek w Wojewódzkim Pucharze Polski! Podobnie jak teraz nasze zespoły rywalizowały w rundzie wstępnej tegoż pucharu dokładnie rok temu.
Wszyscy w głowach mieli niefortunny wynik tamtego spotkania i pożeganie się z tymi rozgrywkami już na starcie. Po tamtym falstarcie została tylko chęć rewanżu i pokazania iż był to wypadek przy pracy.
Mega zmotywowani i żadni wygranej nasi piłkarze stawili się na murawie boiska w Młynarach. Spotkanie to było ostatnim meczem Syren na tym boisku na jakiś czas gdyż będzie ono poddane remontowi. A więc szykuje się kolejny nowy obiekt w powiacie.
Spotkanie Zatoka rozpoczęła z przytupem gdyż już w pierwszej minucie Oskar Rynkowski zdobył gola. Kolejne jak się okazało padały dość szybko i tym samym nasza drużyna wybiła z głowy gospodarzom grę w piłkę. Oskar Rynkowski trafiał jeszcze w 19 minucie meczu oraz w 22minucie tym samym zdobył klasycznego hat-tricka. Oskar jeszcze trafiał do bramki rywali 2 razy w drugiej połowie i w sumie w tym meczu zdobył 5 goli. Po jednym golu zdobyli Łukasz Wolak z karnego i Radek Grzyb. Totalna deklasacja rywali. I tylko wysoki wynik oraz lekkie rozluźnienie spowodowało iż gospodarze zdołali zdobyć dwa gole. Zatoka bez falstartu w tegorocznych rozgrywkach o Puchar Polski gra dalej.

 

SYRENA MŁYNARY – ZATOKA BRANIEWO 2-7 (0-5)
SKŁAD: #1 SZNAZA, #2 KOCZARA, #6 SZPAKOWSKI, #7 RYNKOWSKI, #9 WOLAK Ł., #10 ŚNIEGOCKI, #15 TYRAWSKI,  #18 LEWANDOWSKI, #19 WOLAK A., #20 WIELICZKO B.,#21 GRZYB,
GOLE: ⚽1′ RYNKOWSKI, ⚽19′ RYNKOWSKI. ⚽22′ RYNKOWSKI, ⚽35′ WOLAK (k),⚽40′ GRZYB, ⚽50′ RYNKOWSKI. ⚽64′ RYNKOWSKI,
REZERWOWI: #8 WIELICZKO D.,, #11 WOJTKIEWICZ, #13 RUTKOWSKI, #14 AMŁEK, #16 TREJMAK, #17 KOWALCZYK, #22 OPALACH

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.