Baraże bez Happy Endu.

28 czerwca, 20230

Bez happy endu zakończyły się zmagania barażowe Zatoki w tym sezonie. Smoki z Zatoki niestety przegrały drugi mecz barażowy i nie awansowały do forBET IV ligi.
Spotkanie rozegrane na fromborskim stadionie było ostatnim jakie Zatoka rozegrała od momentu remontu stadionu w Braniewie. To barażowe spotkanie było jednocześnie pożegnalnym meczem z obiektem przy Młynarskiej 32. Mecz zakończył się porażką Zatoki 1-2 w doliczonym czasie gry.
Pierwsza połowa prowadzona była z lekką przewagą naszej drużyny co udokumentowane zostało golem do szatni autorstwa Adama Wolaka. Niestety druga część meczu to powolne oddawanie pola rywalom. Nasze Smoki z Zatoki odczuwały sezon w nogach. Powoli brakowało sił a zmiennicy niestety tego dnia nie dodali drużynie siła. Tym samym rywale zdołali wyrównać jedną minutę przed końcem spotkania co nieco podcieło skrzydła naszej drużynie. Zmęczenie sezonem i słabe zmiany nie poprawiły sytuacji i w 117 minucie rywale zdobyli gola który szczęśliwie zapewnił im pozostanie w lidze podobnie jak i naszemu zespołowi. Oba zespoły zostały w swoich ligach ale to Motor cieszył się bardziej.
Nie można odmówić walki naszym zawodnikom gdyż widać było że zostawili serce na murawie. Kolejny sezon przed Zatoką ale cel zostaje ten sam -awans do forBET 4 ligi jednakże przesunie się on lekko w czasie. 😉

ZATOKA BRANIEWO – MOTRO LUBAWA 1-2 (1-0)
SKŁAD: #92 PTAK, #3 CHOMKO, #4 KORKLINIEWSKI, #5 KIMSO, #6 SZPAKOWSKI,  #9 WOLAK Ł., #10 ŚNIEGOCKI, #15 TYRAWSKI, #19 WOLAK A.,  #20 WIELICZKO B., #21 GRZYB,
GOLE: ⚽45′ WOLAK A.
REZERWOWI: #1 SZNAZA, #7 RYNKOWSKI., #13 RUTKOWSKI, #14 MAŁEK, #16 KAZIMIERCZUK, #17 JAKIMCZUK R., #22 OPALACH

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.