Nowe twarze w drużynie Smoków!

1 sierpnia, 20220

Okres przygotowawczy zaowocował włączeniem do składu Zatoki nowych zawodników. Nie dość że są nowi to i młodzi. A jakby tego było mało zawodnicy są wychowankami naszego klubu. Trener Daniel Kogut zestawiając drużynę zaprosił do gry juniorów. Kilku z nich widzieliście już na zdjęciach w naszej galerii ze spotkań kontrolnych.
Od tego sezonu w drużynie Smoków będziemy mogli oglądać Grzegorza KAZIMIERCZUKA. Grzegorz będzie występował na pozycji obrońcy środkowego i pod okiem Rafała JAKIMCZUKA będzie nabierał doświadczenia by w przyszłości móc go zastąpić na tej pozycji.
Kolejnym zawodnikiem który został włączony do kadry Zatoki jest Olaf RUTKOWSKI. Olaf jest podobnie jak Grzegorz obrońcą. Olaf będzie grał na prawym skrzydle obron ale i możliwe że i na prawej pomocy jeśli sytuacja tego będzie wymagać.
Do drużyny również został zaproszony Dawid TREJMAK który podobnie jak Grzegorz KAZIMIERCZUK będzie rozgrywał mecze w składzie Zatoki na pozycji stopera. I podobnie jak Grzegorz, Dawid będzie nabierał doświadczenia pod okiem Rafała JAKIMCZUKA.
Ww. zawodnicy to rówieśnicy Macieja OPALACHA, Radosława GRZYBA czy Dawida SZNAZY którzy od poprzedniego sezonu z powodzeniem rozgrywają systematyczne spotkania w zespole Smoków! A Radosław GRZYB w poprzednim sezonie był jednym z podstawowych zawodników Zatoki Braniewo.
kazimierczuk              

Ponad to do treningów wrócił po 3 letniej przerwie Damian RUDA. Wierni kibice pamiętają błyskotliwego Damiana sprzed paru lat który strzelał piękne gole dla Zatoki. Mamy nadzieję iż Damian odbuduje formę i wróci do gry i strzelania bramek dla Zatoki.
Jest możliwe iż wkrótce będziemy mogli poinformować wszystkich kibiców o kolejnych młodych zawodnikach którzy zasilą drużynę Smoków! Gdy tylko trener wykaże iż są niezbędni w drużynie to  o ich powołaniu poinformujemy niezwłocznie na naszej stronie www i profilu fb.
Przyszedł czas na zbudowanie drużyny w oparciu o młodych zawodników. Pierwszy krok w stronę odmłodzenia kadry Zatoki Braniewo robimy właśnie w tym sezonie. Będzie to długi proces i nie zawsze będzie miło i gładko. Jednakże jest to niezbędny ruch! Prezesa klubu Tomasza REBELL na walnym zebraniu członków klubu zapowiedział odmłodzenie drużyny i realizację tego celu powierzył trenerowi Danielowi KOGUTOWI. Efekt już jest. Dziś witamy oficjalnie w drużynie pierwszych nowych i młodych zawodników Zatoki! Liczymy iż samym zawodnikom wystarczy chęci i zapału by trenować i walczyć dla Zatoki o punkty na boiskach okręgówki.
WITAMY W GRONIE SMOKÓW Z ZATOKI MŁODZIEŻ!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.