Nowa siedziba Zatoki.

1 kwietnia, 20210
WhatsApp Image 2021-04-01 at 18.44.12
WhatsApp Image 2021-04-01 at 18.44.15
WhatsApp Image 2021-04-01 at 18.44.16 (1)
WhatsApp Image 2021-04-01 at 18.44.20

Miło nam poinformować wszystkich kibiców iż nasze nowe biuro już działa. Zaraz po zakończeniu remontu trwały prace nad aranżacją i wyposażeniem pomieszczenia. Przede wszystkim pomysłem prezesa było aby namalować herb klubu na ścianie. Udało się to zrealizować dzięki świetnej pracy Pani Joanny Wilk. Herb wygląda niesamowicie i jest zrobiony w technice 3D! Pani Joanna spisała się na medal!
Po zakończeniu prac Pani Joanny należało wyposażyć pomieszczenie w meble. Wyposażyliśmy biuro w duży stół konferencyjny. W przyszłości planujemy prowadzić krótkie konferencje prasowe po meczach Zatok. Na ścianach zawisły półki na których ustawiliśmy nasze trofea a na jednej ze ścian zawisły proporczyki otrzymane od drużyn z którymi rozegraliśmy dotychczas mecze. W biurze planujemy jeszcze ustawić biurko na którym będzie można pracować oraz zostanie ustawiona szafka z czajnikiem, aby można było podczas przygotowań do kolejnego spotkania, w spokoju napić się kawy.
Wierni kibice Zatoki dobrze wiedzą jak wygląda obiekt klubu przy ulicy Botanicznej 4. Dlatego tez od dłuższego czasu pilnym było aby tej sytuacji zaradzić. Udało się dzięki ścisłej współpracy ludzi dobrej woli, a zarazem wielkich kibiców Zatoki. Mowa tu o Panu Burmistrzu Miasta Braniewo – Tomaszu Sielickim i o Dyrektorze MOS Zatok Panu Andrzej Piróg przy współpracy z Prezesem klubu Panem Tomaszem Rebell. Wspólnymi siłami udało się wyremontować i zagospodarować dla klubu puste pomieszczenia w budynku pływalni. Pracy było co nie miara gdyż należało tak zmienić układ ścian i poprzestawiać złącza sanitarne by mogły powstać 2 szatnie dla piłkarzy. Oprócz szatni do dyspozycji klubu będzie suszarnia z pralko suszarką, magazynek na sprzęt meczowy, oraz widoczne na zdjęciach biuro.
Bardzo cieszymy się z nowej siedziby. Wyczekiwaliśmy decyzji a potem remontu bardzo długi czas. Ale wreszcie możemy się pochwalić i cieszyć z świeżo oddanych do użytku pomieszczeń. Klub już nie musi wstydzić się ciasnych i zdewastowanych pomieszczeń i z dumą będzie mógł gościć kluby forBET IV ligi i nie tylko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.