Łąkowa 1, nowa siedziba klubu.

29 marca, 20210
04
03
11

Od dawna trwają prace remontowe nie zagospodarowanych pomieszczeń w budynku pływalni. Pomieszczenia te dzięki współpracy Burmistrza Miasta Braniewo Tomasza Sielickiego z Dyrektorem MOS Zatoka i Prezesa MKS Zatoka zostały przyznane klubowi jako nowa siedziba. Do dyspozycji klubu czyli piłkarzy i działaczy będą pomieszczenia szatni z pełnym zapleczem sanitarnym, pomieszczenia magazynowa, socjalne i biuro.
To niesamowita radość iż udało się przy wspólnej pracy i nakładzie środków zakończyć długo trwający remont i dostosowywanie pomieszczeń do wymogów piłkarzy. W najbliższą sobotę 3 kwietnia, będziemy z dumą i bez wstydu mogli ugościć piłkarzy Jezioraka Iława w nowo oddanych pomieszczeniach klubowych.