Nowa siedziba klubu już gotowa.

6 kwietnia, 20210

W Wielką Sobotę, nasz klub gościł drużynę przyjezdną w nowym obiekcie, w budynku pływalni. Wspólnymi siłami udało się oddać do użytku pomieszczenie biurowe wraz z szatniami gospodarzy i gości. Pracy było co nie mira gdyż konieczne było zaaranżowanie pomieszczeń od nowa pod nowe, piłkarskie wymogi. Przełożeniu wymagała instalacja elektryczna i sanitarna. Wydzielono nowe pomieszczenia pod szatnie gości i gospodarzy aranżując toalety i prysznice. Dzięki wzorowej współpracy Prezesa Zatoki Braniewo z Dyrektorem MOS Zatoka -Panem Andrzejem Pirógiem i wsparciu Burmistrza Miasta Braniewo Tomasz Sielickiego możemy cieszyć się z nowo oddanej i funkcjonującej siedziby klub. Pierwszym klubem który gościł w nowych progach był Jeziorak Iława. Goście docenili nowe pomieszczenia i pogratulowali klubowi tak wspaniałych warunków.
Przed meczem z Jeziorakiem klub odwiedził Burmistrz Miasta by pogratulować siedziby i złożył Wielkanocne życzenia wszystkim działaczom i piłkarzom Zatoki. A na ręce prezesa Tomasz Rebella została przekazana pamiątka w postaci tablicy.
    
W siedzibie klubu na ścianie został namalowane, a nawet wyrzeźbione, gdyż jest to dzieło w technice 3D, dzieło przedstawiające herb klubu. Wykonawczynią tego dzieła jest Pani Joanna Wilk, która skrupulatnie oddała szczegóły herbu Zatoki Braniewo. A wykonany przez nią smok wygląda jak żywy. Zachwytów nie było końca. Każdy odwiedzający zwraca uwagę i zatrzymuje się na chwilkę by przyjrzeć się temu niesamowitemu malowidłu.
Kolejnym obiektem oddanym do użytku,  była szatnia klubowa. Pomalowana w barwy zielono-biało-czerwone zrobiła wrażenia nie tylko na odwiedzających ale i na samych piłkarzach. Przestronne pomieszczenie z siedziskami w barwach klubowych oraz wieszakami w których zmieści się cała drużyna. Podobnie przestronne są prysznice gdzie bez skrępowania może brać prysznic kilku piłkarzy bez czekania w kolejce na wolne miejsce. Do dyspozycji piłkarzy są również przestronne toalety z dwoma pisuarami i trzema kabinami. identyczne warunki mają piłkarze gości gdyż pomieszczenia szatni i pryszniców zostały wyremontowane i zaaranżowane w taki sam sposób jak szatnie i pomieszczenia sanitarne Zatoki.
Dla klubu pozyskanie nowej siedziby to niesamowite wydarzenie. Przez tyle lat korzystania ze zniszczonych szatni przy ul.Botanicznej 4 możemy z dumą gościć drużyny nie tylko z regionu ale i całej Polski…jeśli tylko zechcą przyjechać. 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.