Przegrana w Wojewódzkim Pucharze Polski

7 kwietnia, 20210

 

Niestety po słabej grze przegrywamy starcie w Wojewódzki Pucharze Polski i odpadamy z rozgrywek. Rywal GKS OSSA Biskupiec Pomorski rywal z A Klasy otrzymał w tym meczu dużo prezentów od naszych zawodników, które na nasze nieszczęście wykorzystał. Pierwsza połowa to błędy obrony i 2 gole dla gospodarzy. Pierwsza bramka padła w 15 minucie a druga w minucie 39 obie po błędzie obrony i złym ustawieniu się do dośrodkowania w nasze pole karne. Pierwsza połowa mogła zakończyć się nawet wynikiem 3 – 0, jednakże zawodnik z Biskupca Pom. na nasze szczęście fatalnie spudłował.
Druga połowa to zdecydowana przewaga Zatoki i sporadyczne próby kontry ze strony gospodarzy. Piłkarze OSSY ograniczyli się do pilnowania wyniku, „parkując autobus” w polu karnym, przeszkadzali i wybijali z gry naszych piłkarzy. Przy niemocy strzeleckiej i braku skuteczności; druga połowa bez goli i bez wyrównania. A przy takiej grze nie można było marzyć o wygranej.
GKS OSSA Biskupiec Pomorski – ZATOKA BRANIEWO 2 – 0
ZATOKA: Lechowid, Graczyk, Wieliczko D. Lewandowski P1, Rynkowski, Urbański, Szpakowski, Sawicki, Wolak, Jastrzębski, Kimso,
Rezerwowi: Niewiadomski, Grzyb, Opalach, Lewandowski P2, Mućka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.