Cenny 1 punkt na ciężkim terenie.

27 kwietnia, 20230

Drużyna Startu Nidzica wiosna pokazjue inne oblicze. Zmiana trenera plus przyjście nowych zawodników pokazało iż to nie ten sam zespół który jesienią przegrał na boisku we Fromborku 5-2. Wiosną Start Nidzica goni czołówkę wygrywając mecz za meczem.
Przystępując do tego spotkania nasze drużyny były w tabeli obok siębie z różnicą 1 punktu na korzyść gospodarzy.
Zatoka do Nidzicy pojechała dosyć osłabiona i z krótką ławką rezerwowych. Były obawy o to spotkanie i wywiezienie dobrego wyniku. Jednak optymizmu w serca zawodników wlało pokazanie się na boisku Adama Wolaka który po powrocie z zagranicy postanowił dołączyć do drużyny. Jego dobra gra po tak długiej przerwie oraz doświadczenie bardzo przydało się w tym spotkaniu. Adam wystąpił na stoperze i zaliczył świetny występ. Spotkanie było wyrównane. Zarówno gospodarze jak i nasi piłkarze dążyli przez cały mecz do zdobycia przewagi. Na murawie spotkały się wyrównane piłkarsko ekipy. tym samym wynik remisowy chyba satysfakcjonuje każdą z drużyn. W drugiej części spotkania bardzo dobrą sytuację niestety zmarnował nasz najlepszy strzelec, Jakub Szpakowski który nie trafił futbolówką, praktycznie do pustej bramki. To mogła być przełomowa akcja meczu.

 

START NIDZICA – ZATOKA BRANIEWO 0-0
SKŁAD: #92 PTAK, #3 CHOMKO #5 KIMSO, #6 SZPAKOWSKI, #16 KAZIMIERCZUK (65′ JAKIMCZUK R.), #9 WOLAK Ł., #11 KOZAK, #19 WOLAK A.. #20 WIELICZKO, #21 GRZYB, #22 OPALACH (92′ TYRAWSKI)
REZERWOWI:
#12 SZNAZA, #15 TYRAWSKI, #17 JAKIMCZUK R., #18 KOGUT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.