Inauguracja rundy wiosennej 2024 na szóstkę!

10 marca, 20240

W rybnie Smoki z Zatoki sześcioma golami zainaugurowali rundę rewanżową. Drużyna do spotkania podeszła pewnie i bez strachu o utratę punktów. Pewność siebie zespołowi dawała pozycja rywala w jakiej się znajdował i to że zespół z Rybna jak do tej pory nie prezentował formy która mogłaby zagrozić naszym Smokom na murawie. Rywale wycofani nie kwapili się do agresywnej walki o piłkę. Zatoka prowadziła grę a młody zespół Delfina próbował się odgryzać. Spokojna kontrola boiska i gry zaowocowała w 26 minucie otwarciem worka z golami.
Spotkanie było prowadzone już do końca pod dyktando Zatoki i nie wyglądało ani na chwilę by mogło się stać coś niespodziewanego. Spotkanie zakończyło się pewnym wynikiem 0-6.

 

 

 

DELFIN RYBNO – ZATOKA BRANIEWO 0-6 (0-6)
SKŁAD: #92 PTAK (46′ SZNAZA)(br), #3 CHOMKO (73′ RUTKOWSKI A.), #4 KORKLINIEWSKI, #5 KIMSO, #8 HEBDA, #9 WOLAK Ł.(C), #10 GRZYB, #11 WOLAK A.( 80′ TREJMAK), #15 TYRAWSKI,, #20 LICHOŁAT (53′ KOŁODZIEJSKI), #21 KOWALCZYK (65′ KAZIMIERCZUK),
GOLE:⚽26′ WOLAK Ł,  ⚽31′ KIMSO.(K), ⚽39′ WOLAK Ł, ⚽50′ LICHOŁAT, ⚽57′ CHOMKO, ⚽85′ TYRAWSKI,
REZERWOWI: #SZNAZA, #2 TREJMAK, #13 RUTKOWSKI A., #16 KAZIMIERCZUK, #17 KOŁODZIEJSKI, #18 KOGUT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.