DERBY są nasze!

7 maja, 20230

Mecze z drużyną z Ornety od lat elektryzują. To spotkanie dla Ornecian było „być albo nie być” w klasie okręgowej. A tak naprawdę wynik tego spotkania dla rywali z Ornety nie miał znaczenia bo swoją słabą grą już kilka spotkań wcześniej zapewnili sobie spadek do A-klasy.
Nasza drużyna natomiast po serii udanych spotkań jechała do Ornety po kolejne zwycięstwo. Spotkanie w pierwszej połowie nie było porywające. Choć szanse na strzelenie gola już w pierwszych minutach miał Łukasz Wolak to gol jednak nie padł. Niestety występ kontuzją okupił Adam Wolak który musiał opuścić boisko w pierwszych minutach spotkania.
W drugiej części spotkania Zatoka zdobyła 2 gole które zapewniły zwycięstwo. Świetne otwarcie dzięki golom Bogdana Wieliczko i Jakuba Szpakowskiego i Zatoka mogła spokojnie kontrolowac grę. W drugiej części spotkania rywale mieli swoją szansę na strzelenie gola, podobnie jak i nasze Smoki z Zatoki. Derby zakończyły się ostatecznie wynikiem 2-0 dla naszego zespołu i był to czwarty mecz z rzedu gdzie Tomasz Ptak zanotował czyste konto.

BŁĘKITNI ORNETA – ZATOKA BRANIEWO 0-2 (0-0)
SKŁAD: #92 PTAK, #3 CHOMKO, #4 KORKLINIEWSKI, #5 KIMSO, #6 SZPAKOWSKI, #7 RYNKOWSKI, #9 WOLAK Ł.(C) , #11 KOZAK, #19 WOLAK A. #20 WIELICZKO, #21 GRZYB,
GOLE: ⚽52′ WIELICZKO, ⚽55′ SZPAKOWSKI
REZERWOWI:
#12 SZNAZA, #8 HEBDA, #10 ŚNIEGOCKI, #14 MAŁEK, #17 JAKIMCZUK K, #15 TYRAWSKI, #22 OPALACH
KARTKI: 🟨 36′ WOLAK A.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.