Daniel KOGUT trenerem Zatoki.

3 września, 20210

W dniu dzisiejszym trenerem pierwszej drużyny Zatoki Braniewo został Pan Daniel KOGUT.
Po poniedziałkowym podaniu się do dymisji Piotra Zająca klub Zatoka Braniewo został postawiony w niezbyt komfortowej sytuacji. Przede wszystkim, była to niespodziewana decyzja i w klubie wszyscy przyjęli tę wiadomość z dużym zaskoczeniem. Dodatkowo iż był to nietypowy czas jak na odejście trenera, w trakcie rundy. Jak wiemy czas ten nie sprzyja by znaleźć i zatrudnić nowego trenera, gdyż większość wiąże się umowami na rundę lub cały sezon i jest w trakcie pracy.
Jednakże klubowi naszemu udało się dojść do porozumienia z Panem Danielem Kogutem z Ornety. Z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.
Daniel Kogut urodził się 13.12.1987 roku. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.
Kibice znający środowisko piłkarskie z naszego regionu zapewne pamiętają iż trener Daniel Kogut z powodzeniem, jeszcze do niedawna grał w pierwszej drużynie Błękitnych Orneta na pozycji pomocnika.  A ostatnio był trenerem tejże drużyny, z która notował bardzo dobre wyniki.
W najbliższą sobotę, 4 września przed trenerem Danielem Kogutem trenerski debiut w barwach Zatoki. Jako klub zdajemy sobie sprawę iż czasu na odciśnięcie swojego piętna trenerskiego na drużynie nie było, jednakże liczymy że niebawem tak się stanie i zobaczymy dobrze grającą i zwycięską Zatokę.
Jeszcze raz witamy serdecznie Daniela Koguta w gronie Smoków!
Życzymy przyjemniej i owocnej pracy trenerskiej z drużyną Zatoki Braniewo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.