Cenny remis w Lubawie.

25 czerwca, 20230

Na to spotkanie cała drużyna jechała bardzo zmotywowana. Wszyscy mieli gdzieś z tyłu głowy fatalny wynik z Narzymia i chęć pokazania iż stać drużynę na wygranie jest duża.
Mecz zaczął się od odważnych akcji Zatoki. Rywale nieco wycofani jakby czekali i obserwowali grę naszych Smoków. Ta taktyka nie przyniosła efektów gdyż już na początku spotkania, w 4 minucie gola dla Zatoki strzelił Łukasz Wolak. Goście nieco oszołomieni długo dochodzili do siebie i powoli zaczęli stwarzać dogodne sytuacje. Okazja nadarzyła się w 37 minucie i gospodarze zdołali wyrównać. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-1.
W drugiej części spotkania oglądaliśmy mecz walki. Obie drużyny próbowały przechylić szal na swoją korzyść jednakże nic takiego nie nastąpiło i z Lubawy Zatoka wracała z cennym remisem i szansą na wygranie rywalizacji na własnym boisku.

MOTOR LUBAWA – ZATOKA BRANIEWO 1-1 (1-1)
SKŁAD: #92 PTAK, #3 CHOMKO, #4 KORKLINIEWSKI, #5 KIMSO, #6 SZPAKOWSKI,  #9 WOLAK Ł., #15 TYRAWSKI, #19 WOLAK A.,  #20 WIELICZKO B., #21 GRZYB,
GOLE: ⚽4′ WOALK,
REZERWOWI: #1 SZNAZA, #2 TREJMAK, #11 KOCZARA, #13 RUTKOWSKI, #16 KAZIMIERCZUK, #17 JAKIMCZUK R.,#22 OPALACH

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.