Braniewo i Łomża Sponsorem Głównym Zatoki Braniewo

10 sierpnia, 20210

Dobra wiadomość dla kibiców Zatoki Braniewo oraz wszystkich działaczy i piłkarzy klubu.
Oto po niedawnym zakupie braniewskiego browaru przez Grupę Van Pur, SPONSOREM GŁÓWNYM klubu stały się; Piwo Braniewo i Piwo Łomża.
Właściciele marki postanowili wesprzeć klub, do czego znacznie przyczynił się Burmistrz Miasta Braniewo Pan Tomasz Sielicki. Za co serdecznie Panu Burmistrzowi dziękujemy!
Na meczu inaugurującym początek sezonu 2021/22 forBET IV ligi, z drużyną Concordii Elbląg, co bardziej spostrzegawczy kibice i stali bywalcy przy B4 mogli zauważyć nowe reklamy na stadionie. Wywiązując się z umowy pomiędzy klubem i właścicielem marki Piwo Braniewo i Łomża klub zobowiązał się, z przyjemnością, do promowania obu marek w meczach domowych jak i wyjazdowych. Promocja marek będzie również odbywać się na naszej stronie internetowej oraz w social mediach. Umowa sponsorska zawarta została na okres roku, jednakże klub Zatoka Braniewo iż umowa ta zostanie przedłużona na kolejny rok lub lata.
Klub MKS Zatoka Braniewo dziękuję właścicielom marki Piwo Braniewo i Łomża czyli Grupie Van Pur za wsparcie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.