Zwycięstwo nad Drwęcą.

2 czerwca, 20240

Spotkanie w Nowym Mieście Lubawskim było kolejnym w którym to Smoki z Zatoki tracą gola w pierwszych minutach. Tak naprzykłada było w Miłomłynie. Tam skończyło się wysokim zwycięstwem. W nowym Mieście Lubawskim Smoki z Zatoki również musiały gonić wynik ale na szczęście z powodzeniem.
Goście rozpoczęli zdecydowanie lepiej od naszego zespołu czego efektem był stracony gol już w 5 minucie meczu. Błąd obrony i odpuszczenie krycia było prezentem dla gospodarzy. W przeciągu pierwszej połowy role się odwróciły i to Zatoka prowadziła grę czego efektem był gol Bartka Tyrawskiego do szatni. W drugiej części meczu Zatoka powoli rozkładała rywali by systematycznie zaaplikować kolejne 2 trafienia. Tym samym po golach Łukasza Wolaka w drugiej połowie już nic nie mogło naszemu zespołowi zagrozić. Pewne 3 pkty pojechały do Braniewa.

DRWĘCA N.M. LUBAWSKIE – ZATOKA BRANIEWO 1-3 (1-1)
SKŁAD: #92 PTAK(br), #2 KOCZARA, #5 KIMSO, #9 WOLAK Ł., #10 GRZYB, #15 TYRAWSKI, #17 JAKIMCZUK R.(C), #18 HEBDA(88′ TREJMAK), #20 WIELICZKO, #21 LICHOŁAT(86′ RUTKOWSKI), #25  ŚNIEGOCKI(62′ KAZIMIERCZUK)
GOLE: ⚽45′ TYRAWSKI,⚽65′ WOLAK, ⚽77′ WOLAK,
ŻÓŁTE KARTKI: 55′