W sobotę z Granicą Kętrzyn.

13 maja, 20210

Przed nami sobotni mecz z Granicą Kętrzyn. I będzie to chyba dla wszystkich w klubie i poza nim, mecz specjalny. W sobotę wchodzą w życie nowe rozporządzenia luzujące nasz życie. W tej sytuacji umożliwiono wstęp kibiców na mecze do 25% pojemności stadionu.
Cieszymy się niezmiernie i wyczekujemy kibiców na trybunach.
Rewanż za jesień.
Z Granicą Kętrzyn jesienią nam nie poszło ;-). Bo w spotkaniu rozegranym w Kętrzynie drużyna uległa gospodarzom 3-0. Było to dla całej drużyny lekkie zaskoczenie gdyż „Smoki z Zatoki” jechały do Kętrzyna bez osłabieni i w pełni zdrowi. No ale jak to mówią „piłka jest nieprzewidywalna” i porażka stała sie faktem. Prze drużyną okazja na rewanż. I fajnie że będzie to z udziałem publiczności.
Granica Kętrzyn wiosną.
Kętrzynianie jak do tej pory w tabeli forBET iV Ligi zajmują 9 lokatę z dorobkiem 39 punktów a wiec 6 punktów straty do Zatoki. Granica do tej pory zdobyła 49 goli, tracąc 43. Bilans Meczy to 11 zwycięstw, 6 remisów i 10 porażek. Ostatnie 5 spotkań kętrzynianie rozegrali w kratkę bo zanotowali 3 porażki i 2 zwycięstwa.
Jednakże trzeba przyznać iż Granica miała ostatnio mocnych rywali. A jedno ze zwycięstw imponuje gdyż kętrzynianie wygrali u siebie z aspirującą do awansu Mrągowią.
Zatoka vs Granica.
W ostatnich 20 latach Zatoka rozegrała z Granicą Kętrzyn 19 meczy z których 9 wygrała 3 zremisowała a 7 przegrała. A wiec z drużyną z Kętrzyna można powiedzieć iż grywamy regularnie. Statystyki pokazują iż bilans jest po stronie Zatoki. W bramkach również nieznaczna przewaga Zatoki bo,34-30.
Liczymy iż sobotni mecz będzie z tych wygranych.
Ostatnie mecze naszych drużyn:
Jesień 2020 – Granica Kętrzyn – Zatoka Braniewo 3-0
Sezon 19/20 – Zatoka Braniewo – Granica Kętrzyn 2-1 brak rewanżu przez przerwane rozgrywki
Sezon 18/19 – Zatoka Braniewo – Granica Kętrzyn 2-0 / 1-1
Sezon 17/18 – Zatoka Braniewo – Granica Kętrzyn 0-0 / 0-4
Sezon 16/17 – Zatoka Braniewo – Granica Kętrzyn 1-0 / 0-4
Sezon 11/12 – Zatoka Braniewo – Granica Kętrzyn 2-1 / 0-1
Sezon 09/10 – Zatoka Braniewo – Granica Kętrzyn 4-1 / 3-1
Sezon 08/09 – Zatoka Braniewo – Granica Kętrzyn 4-1 / 2-3
Sezon 07/08 – Zatoka Braniewo – Granica Kętrzyn 3-4 / 1-3
Sezon 06/07 – Zatoka Braniewo – Granica Kętrzyn 6-0 / 1-4
Dane: 90minut.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.