Kibice wracają na stadiony.

12 maja, 20210

 

Już w tę sobotę kibice piłkarscy będą mogli obejrzeć mecze swoich drużyn z perspektywy trybun. Długo czekaliśmy na te chwile i my w klubie. Teraz będziemy mogli cieszyć się widowiskiem piłkarskim w takiej oprawie w jakiej ono powinno się odbywać…czyli z kibicami.
Od 15 maja wchodzi w życie rozporządzenie w którym to zezwala się na wpuszczanie kibiców na trybuny w ilości 25% pojemności stadionu. Tym samym w przypadku stadionu miejskiego w Braniewie którego oficjalna i pełna pojemność jest 900 miejsc z czego 500 siedzących będzie mógł gościć 225 kibiców.
Cieszymy się niezmiernie i zapraszamy na godzinę 15:00 na mecz Zatoki Braniewo z Granicą Kętrzyn. Będzie to mecz 28 kolejki forBET IV ligi, mecz rewanżowy. Jesienią nasze „Smoki z Zatoki” przegrały w Giżycku 3-0. Wszyscy liczymy na rewanż.
Kibice Zatoki wraz z klubem przygotowali nie lada niespodziankę. Pierwszych 50 kibiców( a może i więcej) przy zakupie biletu wstępu na sobotni mecz z Granicą Kętrzyn, otrzyma gadżet klubowy niespodziankę! Tym bardziej zapraszamy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.