W Olsztynie na remis.

26 września, 20220

Smoki z Zatoki po dobrym meczu w Olsztynie remisują 1-1. Oto jak skomentował to spotkanie trener naszej drużyny , Daniel Kogut.
„Nastawialiśmy się że jedziemy po zwycięstwo, lecz wiedzieliśmy że nie będzie to prosty mecz. Ogólnie cały mecz to był mecz walki, obie drużyny były zdeterminowane do tego żeby zdobyć bramkę, mecz stał na dobrym poziomie. W pierwszej połowie mieliśmy dogodną sytuacje do zdobycia bramki Łukasz Wolak zagrał prostopadłą piłkę za linię obrońców i Maciej Opalach wyszedł w sytuacji sam na sam, uderzył za lekko bo piłka minęła bramkarza ale obrońca zdołał wybić piłkę z przed bramki. Gospodarze w pierwszej połowie mieli także dogodną sytuacje z kontry, dośrodkowanie z lewej strony i napastnik gości oddał strzał po którym Łukasz Pruchniewski zdołał wybić piłkę, była to 100% sytuacja w której świetnie zachował się nasz bramkarz. Druga połowa przyniosła rzut karny dla gospodarzy, w polu karnym został sfaulowany zawodnik Naki i w 61 minucie po rzucie karnym drużyna z Olsztyna wyszła na prowadzenie. Dążyliśmy do wyrównania i w 75 minucie po dośrodkowaniu Daniela Koguta, Łukasz Wolak strzałem z głowy pokonuje bramkarza. Zaraz po strzelonej bramce na 1:1 drugą żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną dostaje Jakub Szpakowski i od 77 minuty gramy w 10. Mimo przewagi o jednego zawodnika drużyny Naki udało się wyprowadzić parę fajnych kontr, ale to w końcówce grający w przewadze Olsztynianie mieli najlepszą sytuacje do zdobycia bramki, zawodnik Naki po minięciu naszego bramkarza uderzył w słupek. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 myślę że z jednej strony pozostaje niedosyt, ale z drugiej zdobyliśmy ważny punkt po ciężkim meczu. Przed nami teraz przygotowania do meczu derbowego z Błękitnymi Orneta. Zapraszamy wszystkich na derby, na pewno zrobimy wszystko co w naszych siłach żeby wyjść z tego pojedynku zwycięsko.”
NAKI OLSZTYN – ZATOKA BRANIEWO 1-1 (0-0)
GOLE: 75′ WOLAK
SKŁAD: #33 PRUCHNIEWSKI, #4 KORKLINIEWSKI, #17 JAKIMCZUK R., #8 HEBDA, #3 CHOMKO, #22 OPALACH, #21 GRZYB, #20 WIELICZKO B., #6 SZPAKOWSKI, #11 WOJTKIEWICZ (72′ KOGUT), #9 WOLAK,
REZERWOWI: #12 SZNAZA, #15 RUDA, #5 KOGUT, #14 JAKIMCZUK K., #16 KAZIMIERCZUK
KARTKI ŻÓŁTE: 60′ SZPAKOWSKI, 61′ KORKLINIEWSKI,  75’SZPAKOWSKI, 91′ OPALACH, 93′ KOGUT
KARTKI CZERWONE:
75′ SZPAKOWSKI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.