Unia Susz pokonana.

14 czerwca, 20230

Do spotkania z Unią Susz drużyna podchodziła ze spokojem. Po mimo braku Tomasza Ptaka i Oskara Rynkowskiego oraz kontuzjowanego Adama Wolaka, trener wystawił mocna wyjściową 11.
W tym spotkaniu na obronie mogliśmy zobaczyć Kacpra Korkliniewskiego i Marcina Śniegockiego. Pod nieobecność Oskara Rynkowskiego szanse na skrzydle od pierwszej minuty dostał Olaf Rutkowski który w ostatnich spotkaniach zanotował 2 trafienia.
Pierwsza połowa bez historii. Zatoka atakowała jednakże nie mogła trafić do bramki bronionej przez Żuralskiego. Świetną akcję zmarnował Łukasz Wolak i Radek Grzyb.
W drugiej części spotkania Wynik otworzył przepięknym strzałem z rzutu wolnego Marcin Chomko. Było to bliźniacze uderzenia jak w spotkaniu z Delfinem Rybno. Brawo Chomas! Po 10 minutach grania było już 2-0. Po faulu na Bogdanie Wieliczko, wynik pewnym strzałem w lewy róg bramki, podwyższył Wojciech KIMSO. Kropkę nad „i” postawił Maciej Opalach w 85 minucie spotkania. Goście nie mieli za dużo do powiedzenia i w drugiej części spotkania. Próby ataków udawało się obrońcom naszej drużyny skutecznie kasować.
Spotkanie z Unią Susz było ostatnim ligowym meczem Zatoki na obiekcie we Fromborku. Jeśli los dopisze to i będzie to ostatnie tego sezonu. Jeśli nie to drużyna wróci tu na mecz barażowy zapewne 28go czerwca.

 

ZATOKA BRANIEWO – UNIA SUSZ 3-0 (0-0)
SKŁAD: #1 SZNAZA, #3 CHOMKO, #4 KORKLINIEWSKI, #5 KIMSO, #6 SZPAKOWSKI,  #9 WOLAK Ł.(C) , #10 ŚNIEGOCKI, #11 KOZAK, #13 RUTKOWSKI,  #20 WIELICZKO, #21 GRZYB,
GOLE: ⚽65′ CHOMKO, ⚽76′ KIMSO (k). ⚽85′ OPALACH,
REZERWOWI: #31 PRUCHNIEWSKI, #2 TREJMAK, #8 HEBDA, #17 JAKIMCZUK R, #15 TYRAWSKI, #14 MAŁEK, #22 OPALACH

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.