Trener Piotr Zając zostaje w Zatoce!

1 lipca, 20210

Trener Piotr Zając zostaje w Zatoce!
W ostatnich dniach doszło do rozmowy Prezesa Tomasza Rebella z trenerem pierwszej drużyny Piotrem Zającem. Tematem był dalsza praca trenera w Zatoce Braniewo.
Nie trzeba nikomu tłumaczyć iż praca trenera Piotra Zająca jest wysoce ceniona w Braniewie i ma on pełne wsparcie, zarówno fanów Zatoki jak i klubu. Dlatego też, nikt nie wyobrażał sobie sytuacji w której to trenera Piotra Zająca mogło by zabraknąć w nadchodzącym sezonie.
Po zakończonych pozytywnie, rozmowach z magistratem i zapewnieniach o większym wsparciu dla klubu, klubowi udało się przekonać trenera Piotra Zająca aby poprowadził Zatokę Braniewo w kolejnym sezonie.
Tak wiec kontrakt został podpisany i trenerem Zatoki Braniewo do końca sezonu 2021/22 pozostaje nadal Piotr Zając!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.