Pierwszy sparing Zatoki przed sezonem 2021/22.

15 lipca, 20210

Udanie rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22, piłkarze Zatoki Braniewo. W dniu 14 lipca wysoko pokonali sąsiada z za miedzy, Olimpię II Elbląg. 5-1. Piłkarze rozegrali mecz – 3 x 30 minut. Po spotkaniu trener Piotr Zając skomentował początek przygotowań drużyny do sezonu.
„Nie rozpatrujemy sparingów pod względem wyników, bo to jedynie sposób na przygotowanie się do meczów ligowych. Liczy się to jak funkcjonujemy na boisku, a w środowym meczu przeplataliśmy dobre momenty z bardzo słabymi. Zapowiada się niezwykle ciężki sezon i zdecydowanie mamy nad czym pracować. Zostało już niewiele czasu na skompletowanie kadry i zgrywanie zespołu. Trudno jest nam znaleźć nowych ludzi do grania, a część zawodników odeszła i potrzebujemy wzmocnień. Zespoły z okolic proponują zawodnikom wysokie kwoty za grę, a nas na to zwyczajnie nie stać. Jesteśmy jednak dobrej myśli. W ostatnich tygodniach zmieniło się w Klubie wiele pod względem organizacji i trzeba podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w ratowanie Zatoki. W poprzednim sezonie udało nam się zbudować coś fajnego i liczymy, że teraz też się to powiedzie. Bazujemy na pracy i dobrej atmosferze. W tym i następnym tygodniu trenujemy więcej, zagramy też mecze kontrolne. Potem czeka nas mecz pucharowy i początek ligi.”

Kolejne spotkanie sparingowe Zatoki Braniewo już w tę sobotę w Lidzbarku Warmińskim. oczywiście rywalem będzie tamtejsza Polonia. Spotkanie zaplanowane na godzinę 13:00 na stadionie w Lidzbarku Warmińskim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.