Spółka Van Pur wyraża chęć współpracy z Zatoką Braniewo

20 kwietnia, 20210

Jak poinformował dziś na swojej stronie fb, Burmistrz Miasta Braniewo, spółka Van Pur wyraziła chęć współpracy i wsparcie naszego klubu.

„Kochani, składając w zeszłą sobotę życzenia z okazji 74. 🎂urodzin MKS Zatoka Braniewo wspomniałem, że niedługo przekażę Wam bardzo dobre wieści związane z przyszłością klubu. Otóż nowy właściciel 🍻Browaru Braniewo, czyli Spółka Van Pur S.A., rozszerzając współpracę z Miastem zadeklarowała gotowość do wsparcia ⚽️MKS-u‼️

🤝 Niedługo w tej sprawie odbędzie się spotkanie z przedstawicielami klubu, na którym zostaną omówione szczegóły tej współpracy.
Zaangażowanie w życie lokalnej społeczności, w tym wsparcie sfery sportu i kultury w naszym mieście, to tematy, które udało mi się wnieść do 💬rozmów między Grupą Żywiec (poprzedni właściciel browaru) a Spółką Van Pur i za którymi bardzo lobbowałem. Gotowość do współpracy z Zatoką to pierwszy namacalny dowód (a kolejne już są w drodze!) na to, że nowy właściciel browaru bardzo poważnie podchodzi do wcześniejszych deklaracji.
🔜 Wszystko wskazuje na to, że nadchodzą naprawdę lepsze czasy – tak dla Browaru Braniewo, jak i MKS Zatoki Braniewo! 👏
Czytamy w opublikowanym dziś poście. Klub przyjąć tę informację z wielka radością gdyż jest to szansa na stabilizację i rozwój klubu przez najbliższe lata.
O szczegółach współpracy będziemy informować.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.