Goście z Powiatu Braniewskiego z wizytą w klubie

17 kwietnia, 20210
20210417_143501
20210417_142952
IMG_0737

Dziś z wielką radością gościliśmy włodarzy z powiatu braniewskiego. W nowej siedzibie klubu gościli dziś Pan Wicestarosta Krzysztof Kowalski wraz z członkiem zarządu Panem Arturem Mieczańcem. Obaj Panowie z wielkim zainteresowaniem i ciekawością obejrzeli siedzibę klubu. Następnie odbyło się krótkie spotkanie i rozmowa z Prezesem klubu Tomaszem Rebellem na którym poruszono temat współpracy klubu z powiatem braniewskim.
Jako klub bardzo cieszymy się z tej wizyty. Włodarzy powiatu zapraszamy częściej do klubu i na mecze Zatoki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.