Smok Miesiąca

11 maja, 20220

Od dłuższego czasu w klubie wyróżniamy zawodników którzy w znaczący sposób wyróżnili się w meczach ligowych Zatoki. Po meczu ligowym wybieramy Smoka🐲 Meczu. Na ten wybór składają się głosy osób z klubu jak i kibiców, jeśli była prowadzona transmisja ze spotkania. Po zakończeniu miesiąca wyłaniamy spośród wszystkich wyróżnionych Smoków tego jedynego – Smoka🐲 Miesiąca.
Tym samym nagradzamy zawodników za ich zaangażowanie, serce i walkę i oddanie drużynie i klubowi Zatoka Braniewo.
Ta skromna forma wyróżnienia niechaj też będzie podziękowaniem i małą zachętą do coraz to cięższej pracy na treningach i walki na murawach forBET IV ligi.
Do tej pory była to nagroda i wirtualne wyróżnienie. Jednakże od tego roku po długich poszukiwaniach, jako klub, zdobyliśmy odpowiednią statuetkę którą postanowiliśmy obdarowywać naszych zawodników.
Jako że w miesiącu marcu Zatoka rozegrała zaledwie 2 mecze Smok Miesiąc a nie był wybierany. Postanowiliśmy wybrać zatem wybrać Smok🐲 Miesiąca podsumowując kandydatury z miesiąca marca i kwietnia. Najwięcej wyróżnień w tym okresie zebrał Oskar Rynkowski który dodatkowo jest najlepszym strzelcem naszej drużyny. Po meczu w Barczewie drużyna zatrzymała się na pomeczowy obiad na którym prezes klubu Tomasz Rebell wręczył statuetkę naszemu wyróżnionemu Smokowi. Kolejny wybór Smoka🐲Miesiąca już po zakończeniu meczów majowych Zatoki.