Podziękowania dla SPONOSRÓW MECZU!

24 października, 20210
20211023_121518
20211023_121328
20211023_135727
Dawno w szatni „Smoków”🐉 nie była tak bogato. Wszystko to dzięki naszym sponsorom. Wystarczyło niewielkie wsparcie aby ten mecz derbowy, uczynić szczególnym i poczuć że jest on najważniejszym w sezonie.
Nasz 👉SPONSOR GŁÓWNY Grupa Van Pur poczęstował nas, oraz drużynę gości swoim markowym produktem warzonym w naszym mieście🍺 Piwo Braniewo. Dodatkowo otrzymaliśmy 🍺piwo Edelmaister, którym również podzieliliśmy się z drużyną MKS Błękitni Orneta 1949, oraz z kibicami którzy przyszli wczoraj na stadion przy B4.

👉Wielkie podziękowania dla SPONSORA MECZU – Cukiernia Piekarnia Warminska która przekazała nam mnóstwo swoich wyrobów🍪🍩🍰 Wypieków było tak wiele iż mogliśmy poczęstować nimi drużynę przyjezdną oraz drugą drużynę Zatoki która tego dnia rozgrywała spotkanie na wyjeździe. Wypieki powędrowały również do drużyny dziecięcej Zatoki które dziś wyjechała na turniej. 👉 Podziękowanie dla naszego stałego SPONSORA z którym gramy już kolejny sezon – NBR FOOD, za dostarczenie do szatni po meczu jak zawsze smacznej , pożywnej i cieplutkiej 🍕pizzy. Mamy nadzieję że „Smoki🐉z Zatoki” tym świetnym wynikiem 5️⃣-0️⃣odwdzięczyły się jak należy za Państwa wsparcie. Dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.