#gramyrazem

22 października, 20210

Przed drużyną Zatoki jutro najważniejsze spotkanie tego sezonu. Najważniejsze ze względów kibicowskich oraz sportowych. Drużyna Błekitnych Orneta to lokalny rywal z którym Zatoka rozgrywa zacięte mecze o prymat w regionie. Można nawet rzec że to takie małe derby Warmii. Mecz również ważny patrząc na niego z perspektywy tabeli. Obie drużyny potrzebują punktów. Zatem jutro przy B4 możemy spodziewać się zaciętego meczu.
Jak klub cieszymy się że w jutrzejszych zmaganiach naszą drużynę dodatkowo wsparły firmy z miasta. Serdecznie Dziękujemy naszemu partnerowi Restauracji NBR Food za przygotowanie dla kibiców atrakcyjnej promocji. Wszyscy którzy zjawią się w lokalu NBR Food z biletem otrzymają zniżkę na rachunek 15%. Dodatkowo promocją objęta jest pizza „ZATOKA W EKSTRAKLASIE” przy zakupie której, butelka 0,5l Pepsi gratis.
W jutrzejszym spotkaniu grać będzie z drużyną Zatoki – Piekarnia Warmińska, która przygotuje słodki poczęstunek dla obu drużyn. Wiemy jak smaczne są wypieki z cukierni i piekarni Warmińska. Przygotowany poczęstunek będzie dobrym uzupełnieniem kalorii które piłkarze na pewno spalą w walce o czwartoligowe punkty.
Dziękujemy również Pani Beacie ze Słodkie Sny -fotografia, która pomoże nam sprzętowo w udokumentowaniu fotograficznym jutrzejszych zawodów. Miejmy nadzieję że zwycięskich. Niestety aparat którym do tej pory robiliśmy i robimy zdjęcia w ostatnim czasie nie sprawuje się najlepiej. Usterce uległ obiektyw w którym popsuł się Auto Focus. Pani Beata ze Słodkich Snów wyszła nam z pomocną ręką.
Dziękujemy również Radio ESKA Braniewo które tak się akurat złożyło że w tygodniu zgodziło się być partnerem medialnym klubu co splotło się z przygotowaniami do  derbowego spotkania z Błękitnymi Orneta. Na łamach ESKA Braniewo, w radio i na stronie internetowej więcej będzie informacji i aktualności o naszym klubie. Liczymy że już niebawem nasza współpraca nabierze tempa i będziemy mogli razem z ESKA Braniewo udostępniać co raz to nowe ciekawe informacje z klubu.
Dziękujemy również naszemu sponsorowi głównemu  Grupa Van Pur i Browar Braniewo którzy wsparli nas złotym trunkiem który będzie urozmaiceniem i niespodzianką do biletu wstępu dla każdego kto w dniu jutrzejszym przyjdzie na derbowe spotkanie przy B4.
Wielkie Podziękowania dla wszystkich którzy wsparli to spotkanie i zostali Sponsorem Meczu. Dziękujemy że możemy na Was liczyć #gramyrazem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.