Ossa zdeklasowana!

21 sierpnia, 20230

Spotkanie z Ossą rozpoczęło się świetnie a zbiegiem minut było co raz lepiej. Przed meczem nic nie zapowiadało taki pogrom bo goście dobrze rozpoczeli ligę. Możliwe iż to sprawy poza boiskowe spowodowały taką a nie inną postawę drużyny przyjezdnej. Jednakże to nie nasze zmartwienie. Cieszy wysoki wynik i dobra forma strzelecka której co jakiś czas naszym Smokom brakuje. Choćby w Turznicy.
W tym spotkaniu szybkie gole Jakuba Szpakowskiego i Marcina Śniegockiego ułożyły mecz. Rywale próbowali jednakże nie mieli siły przebicia by cokolwiek zdziałać w pierwszej połowie.
W drugiej części spotkania gdy wydawało się iż rywale ruszą do natarcia okazało się iż „zostali w szatni”. Kolejne gole a było ich aż 6 padały jeden za drugim. Już 5minut po rozpoczęciu drugiej części spotkania padają kolejne dwa gole dla Zatoki. Goście nie mieli nic do gadania gdyż po kilku minutach padały następne. Goście zdobyli 2 bramki zapewne dzięki lekkiemu rozluźnieniu w szeregach naszej drużyny spowodowanym wysokim prowadzeniem.

ZATOKA BRANIEWO – OSSA BISKUPIEC POM. 8-2 (2-0)
SKŁAD: #92 PTAK, #2 KOCZARA, #3 CHOMKO, #4 KORKLINIEWSKI #6 SZPAKOWSKI, #7 RYNKOWSKI, #9 WOLAK Ł., #10 ŚNIEGOCKI, #17 JAKIMCZUK R.(C), #20 WIELICZKO, #21 GRZYB,
GOLE:⚽3′ SZPAKOWSKI,⚽9′ ŚNIEGOCKI,⚽50′ RYNKOWSKI,⚽56′ CHOMKO,⚽66′ RYNKOWSKI,⚽68′ WOLAK,⚽70′ SZPAKOWSKI,⚽85′ WOJTKIEWICZ
REZERWOWI: #1 SZNAZA, #8 HEBDA, #11 WOJTKIEWICZ, #15 TYRAWSKI, #16 KAZIMIERCZUK, #18 LEWANDOWSKI, #22 OPALACH