Kibice wracają na stadiony.

28 kwietnia, 20210

Łagodniejsze restrykcje przy utrzymującym się niskim poziomie zachorowań.

Dane z ostatnich dni pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość. Odpowiedzialne zachowanie, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i coraz większa liczba osób zaszczepionych przeciw COVID-19 dają rezultaty. W ostatnim czasie obserwujemy spadek dziennej liczby zachorowań. Jeśli ta tendencja będzie się utrzymywała – w maju restrykcje będą stopniowo łagodzone. Nie oznacza to jednak, że pokonaliśmy koronawirusa. Walka trwa. Dlatego pomimo znoszenia obostrzeń, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa! czytamy na oficjalnej stronie Kancelarii Premiera RM.
Co to oznacza dla klubu i kibiców. Otóż od 15 maja wejdą w życie łagodniejsze restrykcje dotyczące sportu. A dokładniej, umożliwione zostało organizowanie imprez sportowych z uczestnictwem kibiców. Jednakże nie całkiem gdyż mecze będzie mogło oglądać 25% publiczności. W przypadku stadionu przy B4 możliwość oglądania spotkań Zatoki będzie miała 225osobowa grupa kibiców.
Bardzo cieszymy się z tego faktu. Tym bardziej iż 15 maja drużyna Zatoki rozegra spotkanie DOMOWE z drużyną Granicy Kętrzyn.
Mecz zostanie rozegrany o godz. 15:00, już teraz serdecznie zapraszamy !

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.