Jesienny terminarz gotowy!

26 lipca, 20210

Wyklarował się terminarz spotkań forBET IV ligi na rundę jesienną 2021. Na stronie internetowej WMZPN dostepny jest już pełny terminarz spotkań Zatoki w rundzie jesiennej. Wszystkie zespoły pouzupełniały daty, a co najważniejsze i godziny spotkań. Oczywiście może dojść do drobnych zmian terminów, jednakże już dziś kibice mogą zaplanować sobie które ze spotkań obejrzą.
A czy obejrzą spotkanie na stadionie czy też za pomocą transmisji live to się okaże tuż przed startem ligi.
Z przyczyn technicznych i organizacyjnych waży się sprawa transmisji ze spotkań foeBET IV ligi. Trwają rozmowy nad zmianą platformy na której mecze były by transmitowane. Trwa również dyskusja z klubami czy ma być to transmisja live czy retransmisja.
O wypracowanej decyzji będziemy informować.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.