Huragan za silny.

9 kwietnia, 20240

Po kilku spotkaniach z silnymi rywalami chyba doszło do lekkiego przeciążenia. Drużyna wyjazd do Morąga kolejny raz nie będzie wspominać miło. Poprzednia wizyta jeszcze w 4 lidze również zakończyła się porażką i również z lekką pomocą sędziego.
Tym razem nie widzieliśmy naszych Smoków panujących nad boiskiem i rywalem. Tym razem to gospodarze prowadzili grę pod siebie a Smoki z Zatoki w tym Huraganie nieco pogubione. Efektem słabej gry były gole gospodarzy w 16 i 29 minucie. Niestety w pierwszej części spotkania drużyna nie miała mocy by odpowiedzieć rywalowi.
Po przerwie kiedy pewnie padło kilka gorzkich słów w szatni, zespół nieco się ożywił. Gra Zatoki się nieco polepszyła czego efektem były częste próby strzału na bramkę Huragana. Jedna z nich przeniosła efekt gdy to po rzucie rożnym piłke w siatce głową umieścił Rafał Jakimczuk. Niestety na tyle tylko było stać nasz zespół. I nieco z pomocą sędziego goście podwyższyli wynik i końcówka spotkania znów należała do gospodarzy. Zatoka przepłaciła to spotkanie dodatkowo kontuzją Rafała Kowalczyka i Adama Wolaka którzy opuszczą kilka następnych spotkań ligowych.

HURAGAN MORĄG – ZATOKA BRANIEWO 4-1 (2-0)
SKŁAD: #92 PTAK(br), #2 KOCZARA (70′ KOWALCZYK), #3 CHOMKO (46′ KOWALCZYK)(53′ JAKIMCZUK R.), #4 KORKLINIEWSKI, #5 KIMSO, #7 RYNKOWSKI, #9 WOLAK Ł.(C), #10 GRZYB, #11 WOLAK A. (58′ WIELICZKO), #15 TYRAWSKI, #16 ŚNIEGOCKI (83′ LICHOŁAT),
GOLE:⚽71′ JAKIMCZUK R.,
ŻÓŁTE KARTKI: 31′ i 90+6 KIMSO, 79′ WOLAK Ł,
ŻÓŁTE KARTKI: 90+6′ KIMSO, 
REZERWOWI: #SZNAZA, #14 JAKIMCZUK K., #17 JAKIMCZUK R., #18 KOWALCZYK, #19 KOŁODZIEJSKI, #20 WIELICZKO, #21 LICHOŁAT,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.