Czarni wreszcie pokonani!

14 kwietnia, 20240

Drużyna z Rudzienic przyjechała do Braniewa w osłabionym składzie co się okazało po wyjściu rudzieniczan na murawę. Tak czy inaczej meczem tym Smoki z Zatoki chciały zatrzeć zły występ w Morągu.
Ponadto mecze z Czarnymi Rudzienice od jakiegoś czasu zupełnie nie układały się naszej drużynie.
Czarni to drużyna cofnieta która liczy na szybkie kontry. W tym spotkaniu jednak nie mieli dużo do powiedzenia a ich broń przy jednoczesnym osłabieniu zdała się na nic.
Smoki z Zatoki szybko chwyciły rywala za gardło i dopiero pod koniec spotkania przy pomocy Dawida Sznazzyźle ustawił mur, goście zdobyli gola chonorowego.
Spotkanie z Czarnymi było jednostronnym meczem w którym to Zatoka od początku do końca prowadziła grę i spokojnie zdobyła 4 gole, ku uciesze braniewskich kibiców.

ZATOKA BRANIEWO – CZARNI RUDZIENICE 4-1 (1-0)
SKŁAD: #1 SZNAZA(br), #2 ŚNIEGOCKI(70′ KOWALCZYK), #3 CHOMKO (46′ KOWALCZYK)(53′ JAKIMCZUK R.), #4 KORKLINIEWSKI, #5 KIMSO, #7 RYNKOWSKI, #9 WOLAK Ł.(C), #10 GRZYB, #15 TYRAWSKI, #17 JAKIMCZUK R., #21 LICHOŁAT
GOLE ZATOKI:⚽6′ WOLAK Ł., ⚽59′ RYNKOWSKI, ⚽69′ RYNKOWSKI, ⚽90+1′ GRZYB
ŻÓŁTE KARTKI: 38′ GRZYB, 39′ JAKIMCZUK R., 45+1′ RYNKOWSKI, 90+3′ KOŁODZIEJSKI