Biskupiec Pomorski wreszcie zdobyty.

25 marca, 20240

Zawodnicy z Ossy chyba bardziej czekali na to spotkanie niż nasze Smoki z Zatoki. W poprzedniej rundzie Zatoka, delikatnie mówiąc upokorzyła gospodarzy tego spotkania wygrywając i strzelając aż 8 goli. Gospodarze zapewne mając z tyłu głowy  tamten wynik bardzo zmotywowani wychodzili na ten mecz. Chęć zmycia z drużyny tamtej porażki była spora.
Na samym początku spotkania już mecz mógł ułożyć się nie po myśli naszej drużyny. Gdyż parę minut po gwizdku biskupczanie przeprowadzili składną akcję po której groźnie obili poprzeczkę tak że piłka odbiła się o linię ale wyszła w boisko. Gola nie było ale zrobiło się gorąco. Obie drużyny atakowały i przyszła szybko okazja dla Zatoki bo juz w 10 minucie Bartek Tyrawski otworzył spotkanie. Wynik 0-1 utrzymał się do przerwy. Ale w tym czasie obie drużyny szukały sposobu na strzelenie gola.
W drugiej części meczu Łukasz Wolak w 58 minucie podwyższył wynik na 0-2. Ale goście nie odpuszczali i tuż przed końce meczu strzelili gola kontaktowego co dodało im animuszu. 8 minut do końca dawało im szanse na zdobycie gola wyrównującego.
Na szczęście dla naszej drużyny tak się nie stało a nawet odwrotnie bo w 87 minucie sędzia spotkanie podyktował rzut karny którego na gola zamienił Wojtek Kimso.
Smoki pewnie pokonały po raz drugi Ossę i podtrzymały passę spotkań bez porażki.

OSSA BISKUPIEC POMORSKI  – ZATOKA BRANIEWO 1-3 (0-1)
SKŁAD: #1 SZNAZA(br), #2 ŚNIEGOCKI (70′ KOWALCZYK), #3 CHOMKO (90+3′ JAKIMCZUK K.), #4 KORKLINIEWSKI, #5 KIMSO, #7 RYNKOWSKI, #9 WOLAK Ł.(C) (70′ LICHOŁAT), #10 GRZYB, #11 WOLAK A., #15 TYRAWSKI, #18 HEBDA (70′ JAKIMCZUK R.),
GOLE:⚽10′ TYRAWSKI, ⚽58′ WOLAK Ł, ⚽87′ KIMSO (k),
ŻÓŁTE KARTKI: 46′ HEBDA, 62′ CHOMKO, 86′ GRZYB, 90+1′ KOWALCZYK,
REZERWOWI: #SZNAZA, #13 RUTKOWSKI A., #16 JAKIMCZUK K., #17 JAKIMCZUK R., #19 KOŁODZIEJSKI, #20 LICHOŁAT, #21 KOWALCZYK,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.