Z Motorem po raz drugi wiosną.

20 maja, 20210

Przed piłkarzami Zatoki kolejny mecz. Tym razem przeciwnikiem Motor Lubawa.
Z Motorem niedawno graliśmy zaległy mecz jesieni. Tak wiec mamy nietypową sytuację gdy gramy dwa mecze wiosną z jedną drużyną. Ale tak wynikło z realiów Covidowych.
A wiec w najbliższą sobotę ruszamy do Lubawy i będzie to początek ciężkiej serii spotkań z drużynami z czuba tabeli. Motor ograł nasze Smoki z Zatoki niedawno 0-2 na Botanicznej, w zaległym spotkaniu. Tym razem mecz w Lubawie i można się spodziewać iż lubawianie u siebie, przed własną publicznością będą znacznie groźniejsi.
Ostatnie spotkania z drużyna Motoru Lubawa Zatoki rozgrywała z różnym powodzeniem. Kwietniowe spotkanie to wspominana porażka na Botanicznej 0-2. W poprzednim przerwanym sezonie Zatoka zremisowała 1-1. A jeszcze wcześniej bo w sezonie 2018/19 każda z drużyn wygrała  u siebie po 2-0.
Motor w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze notuje dobre spotkania i punktuje. Nic dziwnego iż goni stawkę i zajmuje 4 lokatę w forBET IV lidze. Bilans 16 zwycięstw 6 remisów i 6 porażek robi wrażenie. Do tego statystyki bramek 54-30! Najmniej straconych bramek w lidze!
Biorąc pod uwagę iż cały czas drużyna zmaga się z absencją spowodowaną pracą zawodników, do tego dochodzi wąska ławka, nie daje nam to powodów do optymizmu. Nie oszukujmy się – remis będzie sukcesem a zwycięstwo cudem. Ale życzymy sobie i Wam takiego cudu.
W tym jak i w następnych meczach. Przed Zatoką trudna końcówka i każdy punkt będzie na wagę złota.
Trzymajmy kciuki za nasz Smoki z Zatoki.
Mecz zaplanowany na sobotę godzina 16:00.
Dostępna będzie  z tego spotkania darmowa transmisja na platformie tvcom.pl. Zapraszamy do oglądania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.