Wygrana na koniec sezonu.

20 czerwca, 20210

Upragnionym zwycięstwem zakończył się ostatni mecz sezonu. Zatoka pokonał na własnym boisku Tęczę Biskupiec 3-2. Co ciekawe to Tęcza była gospodarzem gdyż ze względu na remont boiska w Biskupcu goście złożyli w związku pismo o tym iż wszystkie mecze chcą wiosną rozgrywać na wyjeździe. Tak więc ominął naszą drużynę wyjazd. A ze względu na upał byłby to dodatkowo ciężki wyjazd.
Skwar w trakcie spotkania był duży. Obie drużyny walczyły z sobą jak i z upałem. Wiadra zimnej wody ustawione przy lini oraz przerwy na nawodnienie ratowały trochę tę ciężką sytuację pogodową.
Piłkarze obu drużyn ospale ruszyli do gry i pierwsza połowa była mało ciekawym widowiskiem. Jedynie gol dla gości ożywił na krótko sytuację. Granie zaczęło się w drugiej części meczu. Wtedy to Zatoka ruszyła do grania. Trzy gole dla Zatoki w tym, dwa po karnych i jedna bramka dla gości ustaliły wynik spotkania na 3-2. Obie drużyny miały kilka sytuacji aby ten wynik wyglądał inaczej. Jednakże tak sie nie stało i ostatecznie Zatoka mogła się cieszyć z 3 punktów. Tak ważnych ze względu na sytuację w tabeli.
Dobrze się oglądało, zwłaszcza drugą połowę tego meczu. Nasi piłkarze zostawili na murawie kawał zdrowia. Osłabieni i lekko odwodnieni ale z uśmiechem schodzili do szatni. Upragnione zwycięstwo wreszcie mieli w garści.
ZATOKA Braniewo – Tęcza Biskupiec 3-2
Gole: Bartłomiej Koczara 46 i 58 minuta , Daniel Jastrzębski 80 minuta / Strzelec 12 minuta, Romańczuk 70′

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.