Udany Rewanż z Ossą!

3 czerwca, 20230

Do spotkania z Ossą Smoki przystępowały bez kilku podstawowych zawodników. Do gry brakło Marcina CHOMKO, Wojciech KIMSO i Kacpra KORKLINIEWSKIEGO  Ponadto kontuzję leczy Adam WOLAK.
Trener Daniel Kogut w związku z tym miał lekki ból głowy bo Ossa jesienią skarciła nasz zespół wygrywając u siebie 2-1. Tym samym ważny było aby zrewanżować się gościom za jesienną porażkę. Ponadto chcąc myśleć o awansie ważny było zwycięstwo i 3 punkty aby nie „odpaść” w tabeli od liderującego Constractu! A może i go przeskoczyć w tabeli przy ich potknięciu.
Spotkanie rozpoczęło się fenomenalnie. Dwa szybkie „gongi” oszołomiły rywala. Który najwidoczniej „jeszcze nie wyszedł na to spotkanie”. Już w 3 minucie Oskar Rynkowski i 8 minucie, Rafał Jakimczuk ustawili mecz. Pierwsza połowa pod kontrolą naszych Smoków i do przerwy spokojna kontrolowana gra. Co prawda zdarzyły się naszym obrońcom małe błędy ale Tomek Ptak był na posterunku. Druga połowa podobnie jak pierwsza również rozpoczęła się od „gonga” gdyż gości przyjęli kolejnego szybko strzelonego gola. W 49 minucie Łukasz Wolak podwyższył wynik na 3-0. Piękny początek drugiej połowy. Goście nieco się obudzili gdyż zagrażali bramce Tomka Ptaka coraz częściej. Zatoka miła trochę szczęścia gdyż biskupczanie obili 2 razy słupek i 1 raz poprzeczkę. Gdyby te strzały wpadły to różnie mógłby się potoczyć ten mecz. W 80 minucie jednak piłka trafiła do bramki Tomka Ptaka. Po strzale z rzutu wolnego futbolówka trafiła do siatki naszej drużyny. Nieco źle ustawiony Tomek Ptak zdążył ją tylko lekko musnąć. Do końca spotkania już nic się nie wydarzyła. Smoki z Zatoki miały pod kontrolą to spotkanie i nie pozwoliły na kolejne gole przyjezdnym.

 

ZATOKA BRANIEWO – OSSA BISKUPIEC POM. 3-1 (2-0)
SKŁAD: #1 SZNAZA, #6 SZPAKOWSKI, #7 RYNKOWSKI, #8 HEBDA,  #9 WOLAK Ł., #10 ŚNIEGOCKI, #11 KOZAK, #14 MAŁEK. #17 JAKIMCZUK R., #20 WIELICZKO, #21 GRZYB,
GOLE: ⚽3′ RYNKOWSKI, ⚽8′ JAKIMCZUK R.. ⚽49′ WOLAK Ł.
REZERWOWI:
#1 SZNAZA, #2 TREJMAK,  #4 JAKIMCZUK K, #15 TYRAWSKI, #13 RUTKOWSKI, #16 KAZIMIERCZUK,  #22 OPALACH
KARTKI: 🟨 13′ WOLAK

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

AKTUALNOŚCI

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.