Przygotowania do rundy wiosennej 2022.

17 stycznia, 20220

„Smoki z Zatoki” w dniu 17 stycznia rozpoczęły treningi a 22 stycznia rozpoczną serię spotkań kontrolnych przygotowujących drużynę przed rundą wiosenną 2022.
Po słabej rundzie jesiennej Zatoka Braniewo zajmuje 14 miejsce w tabeli. Nie jest to komfortowa sytuacja przed początkiem wiosny. Dlatego też przed „Smokami” bardzo ciężka praca by poprawić sytuację w tabeli .
Cel jest jeden i bardzo ważny  – utrzymać IV ligę w Braniewie.
Trener Daniel Kogut zaplanował dla drużyny serię spotkań kontrolnych z rywalami z różnego poziomu rozgrywkowego. W gronie sparing partnerów znalazły się drużyny z klasy okręgowej jak i IV ligi, z województwa warmińsko-mazurskiego oraz z województwa pomorskiego. Zatoka Braniewo poza dobrze znanymi ligowymi rywalami z forBET IV ligi zagra z tamimi drużynami z ligi pomorskiej jak; Czarni Pruszcz Gdański, Stoczniowiec Gdańsk i Żuławy Nowy Dwór Gdański. Te i pozostałe drużyny przedstawimy w serii postów na naszym portalu Fb.
Terminarz spotkań kontrolnych Zatoki Braniewo wygląda następująco:
22 stycznia – Huragan Morąg
29 stycznia – Czarni Pruszcz Gdański (mecz w Pruszczu Gd.)
06 lutego – Zuławy Nowy Dwór Gd.
13 lutego – Concordia Elbląg
19 lutego Olimpia II Elbląg
27 lutego Stoczniowiec Gdańsk
06 marca – Polonia Pasłęk
13 marca – Błękitni Orneta
Wszystkie spotkania (oprócz meczu z Czarnymi Pruszcz Gd.) zostaną rozegrane w kompleksie sportowym na sztucznym boisku przy ulicy Skrzydlatej w Elblągu.
Godziny poszczególnych spotkań będziemy podawać na bieżąco na naszym profilu Fb.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.